1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

גועל נפש: זה מה שמצא הלקוח באריזת העוף

מדובר בבדל סיגריה אשר נשכח בזמן האריזה של הפרגיות הטריות| הלקוח: "הייתי טבח 20 שנה, מעולם לא ראיתי דבר כזה. הבנות שלי לא רוצות לאכול עופות יותר מאז, נהרס לנו כל התיאבון" | תגובת מפעל הוד חפר: "מצרים, מצטערים ומתנצלים בפני הלקוח על עוגמת הנפש שנגרמה לו"

קובי ברקתכ' אלול תשפ"ב 16/09/2022 13:30

"לא ראיתי דבר כזה" עופות. אילוסטרציה עופות. אילוסטרציה צילום: Aharon Krohn/Flash90

עודד חן מכרמיאל ערך בשבוע שעבר קניות מאחת מרשתות המזון, כשהגיע לביתו עם סל המצרכים, גילה להפתעתו באריזה של הפרגיות הטריות שקנה, בדל סיגריה שככל הנראה נשכח שם, בזמן שהפרגיות נארזו.

עודד, טבח במקצועו זה 20 שנה סיפר ל'חדשות 12' על המקרה: "בדיוק באתי להכין ארוחת ערב לבנות שלי כששמתי לב שסיגריה מונחת בתוך החבילה". "הרגשנו ממש בחילה", נזכר עודד, "הבנות שלי לא רוצות לאכול עופות יותר מאז, נהרס לנו כל התיאבון".

עודד פנה לשירות הלקוחות אך לטענתו לא קיבל מענה. "הסיגריה הייתה שם בוודאות עוד לפני שפתחתי את השקית. הם מנסים לגרום לי להרגיש כאילו אני הכנסתי את זה לשם. מה, משעמם לי?", מחה עודד. 

אילוסטרציה. צילום: אנספלש.

ממפעל 'הוד חפר' מסרו ל'חדשות 12' בתגובה על פרסום המקרה: "בעקבות פנייתכם נערכנו ועשינו בדיקה מקיפה בכל מערכות הייצור והבקרה של המפעל.

למרות שאנו מיישמים בתהליכי הייצור טכנולוגיה מתקדמת ופועלים ע"פי התקנות המחמירות ביותר בתחום ייצור המזון בארץ ובעולם, איננו יכולים לשלול בוודאות מלאה, שגוף זר אכן עשוי להימצא במוצר המדובר.

"אנו מבקשים לציין שמדי יום אנו מייצרים אלפי מוצרי מזון כאלה ואחרים ומעולם לא הגיעה אלינו תלונה דומה. יחד עם זאת, אנו מצרים, מצטערים ומתנצלים בפני הלקוח על עוגמת הנפש שנגרמה לו. אנו מודים לכם על שהסבתם את תשומת ליבנו, מתחייבים שנעשה את כל הדרוש שמקרה כזה לא יישנה בעתיד ומבטיחים לקהל לקוחותינו ייצור של מוצרים איכותיים ברמה ההגיינית הגבוהה ביותר".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זה הערבים הפועלים עושים את כל זה בטוח לא המפעלים  (ל”ת)


 2. עוף מעושן. זה בכוונה  (ל”ת)

  עי

 3. סיפורים מצוצים  

  רבקה

 4. סיגריה  

  יהודי

 5. מה, בדל הסיגריה מגעיל? העוף מגעיל. איך אפשר לאכול בעלי חיים?  (ל”ת)

  דודי

;