1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

דירקטוריון אגד בישיבתו הראשונה: גלעד ריקלין נבחר פה אחד למנכ"ל החברה

ריקלין, המנכ"ל שנבחר, נחשב כאדריכל ההסכם של אגד עם הממשלה וכמי שהוביל באגד את תהליך איתור השותף עד להשלמת העיסקה עם קרן קיסטון

כתבה מקודמתל' תשרי תשפ"ג 25/10/2022 13:31
תגיות:

חברי דירקטוריון אגד חברי דירקטוריון אגד צילום: מורג ביטן

דירקטוריון אגד התכנס אתמול (יום שני) לישיבתו הראשונה לאחר רכישת החברה ע"י קרן קיסטון. הדירקטוריון בחר בגלעד ריקלין למנכ"ל החברה. ריקלין עו"ד וכלכלן בהשכלתו, הצטרף לאגד לפני 8 שנים ושימש סמנכ"ל הכספים של הקבוצה. בתפקידו יחליף את אבי פרידמן ששימש כמנכ"ל ויו"ר הדירקטוריון בשנים האטחרונות. פרידמן יהיה יו"ר דירקטוריון החברה החדשה. בכירי קרן קיסטון יהיו חברי דירקטוריון באגד.

בנוסף למנכ"ל נבחרו גם חמשת חברי הדירקטוריון מטעם קיסטון: ד"ר נבות בר, רוני בירם, ד"ר גיל דויטש, דן יורן וירון רביד אשר ישמש כמ"מ יו"ר דירקטוריון אגד וכמנכ"ל השותפות שהוקמה ע"י קיסטון וקרן המורים והגננות לצורך רכישת אגד. את אגד ייצגו בדירקטוריון בנוסף ליו"ר – חן סנדר, רונן חליפה, זוהר אריה ואיציק ז'טולני.

ריקלין, המנכ"ל שנבחר, נחשב כאדריכל ההסכם של אגד עם הממשלה וכמי שהוביל באגד את תהליך איתור השותף עד להשלמת העיסקה עם קרן קיסטון. לפני שנתיים זכה בפרס "פורום סמנכ"לי הכספים בישראל", על הובלת תהליכי שינוי באגד.

גלעד ריקלין מנכ"ל אגד • קרדיט:מורג ביטן 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;