1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

כרטיס פספורט קארד לחופשה בלתי נשכחת

במהלך השוואת ביטוח נסיעות לחול תגלו המון פלוסים שקשורים לביטוח הנסיעות פספורט קארד. אך הגילוי המרכזי יהיה הכרטיס המגנטי ששינה את חוקי המשחק של ביטוחי נסיעות בישראל

כתבה מקודמתא' חשון תשפ"ג 26/10/2022 17:18

ביטוח נסיעות ביטוח נסיעות צילום: FREEPIK

מה אתם זוכרים מהחופשה האחרונה שלכם בחו"ל? ככל הנראה חזרתם לארץ עם המון זיכרונות וחוויות בלתי נשכחות. עם זאת על מנת שהחופשה הבאה תהיה מושלמת יהיה עליכם למנוע בעיות שונות. הבעיה שמטריד את כולנו טרם הטיסה לחו"ל היא בעיה שקשורה לעניינים בריאותיים. גם תיירים בריאים לחלוטין עשויים למצוא את עצמם מרגישים לא טוב במהלך החופשה בחו"ל. מצד אחד תהיה לכם היכולת לטפל בבעיה, ולנסות להחזיר את החופשה למסלולה. מצד שני תהיה לכם האפשרות להתעלם מהבעיה, בתקווה שהיא לא תטריד אתכם בהמשך. אין סיבה שלא תתמודדו עם הבעיה הבריאותית כי עם הזמן היא רק עשויה להחמיר עוד יותר. בדיוק בשביל זה סגרתם מהארץ את ביטוח הנסיעות פספורט קארד.

מה זה כרטיס פספורט קארד?

במהלך השוואת ביטוח נסיעות לחול תגלו המון פלוסים שקשורים לביטוח הנסיעות פספורט קארד. אך הגילוי המרכזי יהיה הכרטיס המגנטי ששינה את חוקי המשחק של ביטוחי נסיעות בישראל. המון חברת ביטוח מחקות את חברת פספורט קארד , אך עדיין לא מספקות תמורה זהה. מדובר על כרטיס אשראי נטען שיהיה אפשר לטעון אותו בסכום קבוע על מנת לקבל טיפולים רפואיים מעבר לים. מה שאומר שלא תמצאו את עצמכם במצב שבו יהיה עליכם לשלם מכיסכם האישי. חברת הביטוח היא זאת שתדאג לשלם על כל טיפול רפואי במסגרת הכיסוי של הביטוח.

זה באמת עוזר במהלך הטיול?

כל מי שעשה בעבר ביטוח נסיעות לחו"ל מבין עד כמה הכרטיס המגנטי יכול לעזור. במקום לשלם מהכיס שלכם על הטיפולים הרפואיים, תוכלו לעשות זאת עם כרטיס אשראי ייעודי. לא כולם לוקחים בחשבון הוצאות אחרות מלבד ההוצאות של הטיול עצמו. מה שעלול לגרום לכך שתמצאו את עצמכם נכנסים לבור כלכלי שתתקשו לצאת ממנו. בו בזמן הגשת תביעה לחברת הביטוח עם החזרה לארץ עשויה לקחת זמן. לכל חברת ביטוח יש את הסטנדרטים שלה, מציאות שיכולה להיות מאתגרת במיוחד. כאן אתם יודעים כי בכל פעם שתצטרכו להפעיל את הביטוח תעשו זאת בשיחת טלפון אחת.

איך סוגרים ביטוח נסיעות פספורט קארד?

אחרי השוואת ביטוח נסיעות לחול , החלטתם לסגור את הביטוח הזה? לרשותכם עומדות כמה אפשרויות, כך שתוכלו לבחור את האפשרות שמתאימה לכם. אם בא לכם לטוס בראש שקט תוכלו לסגור את הביטוח משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח. החברה תהיה הנציגה שלכם, זאת שתדאג כי תממשו את תנאי הביטוח במידת הצורך. ישנה אפשרות אחרות לסגור את הביטוח דרך אתר האינטרנט של החברה בצורה מקוונת. בו בזמן יש את אלה שמעדיפים לשוחח עם נציגי החברה, ולעשות את כל הפעולה דרכם. רק תבחרו את הדרך שנוחה לכם, ומיד תוכלו כבר לתכנן את החופשה הקרובה בחו"ל.

באמצעות משווק מורשה קשרים סוכנות לביטוח

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;