1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

יום של חג והתרעננות אורגן ע"י 'חיים לילד' לחולי מחלת הריאה ובני משפחותיהם

יום התרעננות ושמחה לכבודה של מצווה התקיים בחול המועד סוכות לעשרות חולי סיסטיק פיברוזיס ובני משפחותיהם בפארק הלאומי ברמת גן, ביוזמת ארגון חיים לילד בשיתוף פעולה עם היחידות המיוחדות של משטרת ישראל

כתבה מקודמתב' חשון תשפ"ג 27/10/2022 17:43

חיים לילד חיים לילד צילום: באדיבות המצלם

בחמימות ובמאור פנים קיבלו יו"ר הארגון, הרב ראובן סקלר וצוות המשרד, את פניהם של החולים ובני משפחותיהם, שהתרגשו להיפגש שוב עם ראשי הארגון והמשפחות, אחרי מחנה הקיץ הגדול שנערך ע"י הארגון בשוויץ בחופש האחרון. האווירה המיוחדת שהשרו הרב סקלר, צוות הארגון והמתנדבים, הפיחה חיים ושמחה במאות המשתתפים, עוד לפני היציאה ליום המתוכנן.

במהלך הפעילות ובמסגרת יום הקהילה שנועד לחזק את הקשר והשיתוף בין הקהילה למשטרה בהובלת מ' מש"ק הבורסה רס"ב זאב שורץ, הוצגו בפני הילדים ובני משפחותיהם אמצעים ויכולות של כוחות המשטרה, הילדים התרשמו מתצוגת ניידות ואופנועים ופגשו בכלבי הגישוש של המשטרה, ביחידת הפרשים ונהנו מתצוגת החבלן המשטרתי. בהמשך למדו על טביעות אצבע מהיחידה לזיהוי הפלילי של המשטרה ואף התקיים במקום קורס מגישי עזרה ראשונה מזורז מיחי' הצלה ב"ב.

מטעם המשטרה נטלו חלק שורה של יחידות משטרתיות ובהן יחידת הבורסה, תנועה, אק"מ, זיהוי פלילי, יחידת הכלבנים, יחידת הפרשים, חבלנים, הצלה ומתנדבי התחנה. "פעילות זו הינה חלק משרשרת פעילויות אשר מהווים ביטוי מוחשי לקשר ההדוק בין המשטרה לקהילה", נמסר מהמשטרה.

בסיומו של היום המרגש ביקשו הילדים להודות באופן אישי לשוטרים מהיחידות השונות שהקדישו עבורם את יום הקהילה ושיתפו אותם בדרכי הפעילות של היחידות המיוחדות לטובת שמירה על שלומם וביטחונם של האזרחים.

יו"ר ארגון חיים לילד הרב ראובן סקלר ציין בסיום האירוע כי "שיתוף הפעולה עם משטרת ישראל הוא דבר מבורך מלבד ההנאה הרבה והחוויה שהילדים ובני המשפחות חוו במהלך האירוע. אני מבקש להודות למשטרת ישראל ובראשם רס"ב זאב שוורץ שמכיר היטב את פעילות חיים לילד והוביל את שיתוף הפעולה המבורך לטובת הילדים החולים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;