1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. החרדים

"מלאי הנסים הולך ואוזל"; החשש של נתניהו מהשאננות החרדית | תיעוד

ראש האופוזיציה הגיע לניחום אבלים אצל חבר הכנסת אשר והביע דאגה מהשאננות לדבריו בחברה החרדית שעלולה לעלות בבחירות. "עם ישראל קיבל מספיק מלאי ניסים מהקדוש ברוך הוא אבל המלאי מתכלה"

ארי קלמןג' חשון תשפ"ג 28/10/2022 07:43

המסר מהרב שטינמן נתניהו מנחם את ח"כ אשר נתניהו מנחם את ח"כ אשר צילום: באדיבות המצלם

ארבעה ימים לבחירות ויו"ר הליכוד ומנהיג גוש הימין בנימין נתניהו חרד מאוד מהשאננות ברחוב החרדי. את חששו הביע נתניהו בניחום אבלים אצל חבר הכנסת יעקב אשר היושב שבעה על פטירת אביו.

"בלי צביון המדינה לא תתקיים", אמר נתניהו בניסיונו לאגד עוד יותר את הגוש בראשו הוא עומד. "בלי צביון המדינה לא תחזיק מעמד", הוסיף.

בשלב מסוים אמר נתניהו כי "אם הפעם לא מצליחים", תוך מניף את אצבעו ומוסיף: "הלך עלינו". הוא הוסיף ואמר כי "עם ישראל קיבל מספיק מלאי ניסים מהקדוש ברוך הוא אבל המלאי מתכלה".

חבר הכנסת אשר ציטט את הרב שטנימן זצ"ל: "הוא אמר לי שאחרי השואה אמרו שיש לעם ישראל שקים מלאי זכויות בגלל הסבל, הלכנו עם השקים אבל לא ידענו שיש בו חור, ואנחנו עוללים להישאר בלי כלום".

השניים שוחחו על הוריהם המבוגרים שהלכו לעולמם ונתניהו סיפר כי אביו בנציון נתניהו נפטר בגיל 102. "זה מדכא את היריבים הפוליטיים", אמר יו"ר הליכוד בחיוך וציין כי העובדה הזו מלחיצה את יריביו הפוליטיים שחושבים כי יצא מהמגרש מהר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ג' מפלגה מפגרת ! יש כ'כ הרבה בוחרים פוטנציאליים שמרגישים ש ג' לא מתייחסת לצרכים שלהם  


  2. אדישות ברחוב החרדי ניכרת מאד. עושה רושם שהציבור התפכח ומבין הפעם עם מי יש לו עסק.  (ל”ת)


  3. לא מצביעה ג . פשוט מפלגה של כמה חברי כנסת  

    לא מצביעה ג

;