1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

במפגשים עם מנהלי מוסדות תורניים בצפת: שביעות רצון מהשירותים הבנקאיים של בנק הפועלים

במהלך יום המפגשים שמעו נציגי בנק הפועלים סקירה על משפחות חרדיות רבות, בעיקר זוגות צעירים ומשפרי דיור, הבוחרים להשתכן בצפת. האוירה הייחודית בצפת, הקהילות המגוונות, מוסדות החינוך האיכותיים לכל הגילאים ואפשרויות ההשתלבות במעגלי תעסוקה - כל אלה מהווים מוקדי משיכה לרבים

כתבה מקודמתכ"א חשון תשפ"ג 15/11/2022 11:27
תגיות:

מפגש פועלים עם מנהלי מוסדות בצפת מפגש פועלים עם מנהלי מוסדות בצפת צילום: יח"צ

ר' ישראל דקלבוים מנהל פעילות בנק הפועלים בחברה החרדית וליאור להב מנהל סניף בנק הפועלים בצפת שנכנס החודש לתפקידו, קיימו יום סיור ומפגשי היכרות עם מנהלי מוסדות תורניים וארגונים חברתיים בצפת. מטרת הסיורים והמפגשים להכיר מכלי ראשון את הצרכים של הלקוח החרדי, הקהילות, המוסדות והארגונים ומתן מענה הולם תוך התאמת השירותים הבנקאיים.

במהלך יום המפגשים שמעו נציגי בנק הפועלים סקירה על משפחות חרדיות רבות, בעיקר זוגות צעירים ומשפרי דיור, הבוחרים להשתכן בצפת. האוירה הייחודית בצפת, הקהילות המגוונות, מוסדות החינוך האיכותיים לכל הגילאים ואפשרויות ההשתלבות במעגלי תעסוקה - כל אלה מהווים מוקדי משיכה לרבים.

מפגש פועלים עם מנהלי מוסדות בצפת • יח"צ

הרב זלמי ביסטריצקי מנכ"ל "חסדי לב" סקר את הפעילות בתחום הסדנאות וההכשרה לניהול כלכלי נבון של משפחות צעירות ומשפחות ברוכות ילדים. הרב חיים קפלן מנכ"ל מפעל הסת"ם והרב אריה ניסלביץ חבר מועצת העיר שרטטו את פרופיל הצרכים של מוסדות החינוך התורני והארגונים החברתיים. בשיאו של הביקור התקיים רב שיח עם יועצי משכנתאות חרדיים הפעילים מאוד בעסקי נדל"ן בעיר צפת ובסביבתה.

בביקור במוסד תורני-חסידי המקנה לתלמידיו לימודים תורניים ללא סייג לצד הקדשת שעות אחדות לרכישת  מקצוע טכנולוגי מסרו מנהלי המוסד נתונים מספריים על השתלבותם של הבוגרים במקומות עבודה.

בדברי מנהלי מוסדות וארגונים שנפגשו עם נציגי הבנק הובעה שביעות רצון והערכה רבה לרמת השירותים הבנקאיים הניתנים ע"י עובדי הבנק המסורים במאור פנים ובמקצועיות  תוך מתן מענה ראוי לצרכים השונים.

"המפגשים הבלתי אמצעיים עם הלקוחות ולימוד לעומק של הצרכים – הם הכרחיים למתן שרות ומענה הולם. בסיור בצפת למדנו הרבה והתובנות שעלו בשיחות יבואו לידי ביטוי בשרות הניתן ללקוחות", אמר ליאור להב מנהל בנק הפועלים בצפת. ר' ישראל דקלבוים ציין כי הסיור בצפת היה במסגרת סדרת מפגשי היכרות באזורים חרדיים ברחבי הארץ להם יש ממשק עם בנק הפועלים.

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מה לבנק הפועלים ולמש׳ חרדיות בצפת... הרי כסף לא יצא להם מזה?! מעניין מה הולך שם... ?!  (ל”ת)


;