1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

במשתה היין בחצרות הקודש הוגשו לאלפי החסידים יינות 'יקב ברקן' מסדרת 'גולד'

הרב יוסף פרומוביץ, ראש מערך הכשרות יקבי ברקן וסגל סיפר כי "ביקב ברקן לא מוותרים על כשרות מהודרת ואיכות בלתי מתפשרת. הוא הוסיף ואמר כי "חסידים רבים ניגשו אליו לאחר פורים וציינו שנחשפו ליין כשר ואיכותי ביותר"

כתבה מקודמתכ"א אדר תשפ"ג 14/03/2023 12:16
תגיות:

יקבי ברקן יקבי ברקן צילום: יהושע פרוכטר

יינות יקבי ברקן אשר ידועים באיכותם, כבשו בימי הפורים מקום של כבוד באלפי בתים ובראשם בטישים המרכזיים של החסידויות. 

בחסידות בעלזא העלה היין המשובח על שולחנו הטהור של כ״ק מרן האדמו"ר שליט״א ביום הפורים במשתה היין.

גם בחסידות ויז'ניץ הוגש על שולחנו הטהור של כ״ק מרן האדמו"ר שליט״א יין משובח של יקב ברקן, כאשר אלפי חסידים מהדרים במצוות עד לא ידע באמצעות היין האיכותי.

הרב יוסף פרומוביץ, ראש מערך הכשרות יקבי ברקן וסגל סיפר כי "ביקב ברקן לא מוותרים על כשרות מהודרת ואיכות בלתי מתפשרת. הוא הוסיף ואמר כי "חסידים רבים ניגשו אליו לאחר פורים וציינו שנחשפו ליין כשר ואיכותי ביותר".

ניר גל, מנכ"ל יקב ברקן שיתף "כבוד עבורנו להיות חלק משולחנם של גדולי האדמו"רים ולהעניק לאלפי החסידים את האפשרות ליהנות מהיינות המשובחים של ברקן"

יקב ברקן הוא היקב הישראלי המעוטר ביותר בתחרויות יין בינלאומיות.

סדרת GOLD כוללת 4 יינות – קברנה סוביניון, גוורצטרמינר, רוזה ומרלו אשר נוצרו מענבים שגדלו בכרמים מובחרים בגליל העליון. הגפנים, הכרמים וחביות העץ נבחרו בקפידה ע"י הייננים של היקב לכדי יינות מיוחדים המעוטרים זהב.

יקבי ברקן • יהושע פרוכטר

יינות ברקן זכו לאורך השנים ביותר מ- 360 מדליות בתחרויות יין שונות ברחבי העולם ובמספר הגדול ביותר של מדליות זהב וזהב כפול בתחרויות יין בינלאומיות.

היקב שהוקם עוד בשנת 1899 חולש כיום על כ- 10,000 דונם כרמים בכל אזורי הגידול בארץ, הכרמים השונים פזורים מהגליל העליון ועד מצפה רמון. פריסת הכרמים הרחבה מאפשרת לברקן להגיע לחומר הגלם האיכותי ביותר מצד אחד, ולבחון את נושא הטרואר הארץ ישראלי לעומקו מצד שני.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בעבר הם העסיקו ספק יהודים, איזה הכשר הם קיבלו?  (ל”ת)


    • כשר 


  2. פרסומת, פרסומת, פרסומת. אוי אוי אוי אוי אוי...  (ל”ת)

    פיני, לא גרשון.

;