1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

החשש של יריב לוין אם יקפיא את החקיקה

השר יריב לוין הזהיר בשיחה עם גורמים פוליטיים בכירים את הסיבה שאינו מוכן להתפשר ולעצור את חקיקת הרפורמה המשפטית. "אם אעצור בפרקליטות ינצלו את זה ויתפרו לי או למי מחבריי תיק", טען

אביחי חברכ"ג אדר תשפ"ג 16/03/2023 22:27

"ינסו להרתיע אותנו" שר המשפטים לוין במליאת הכנסת שר המשפטים לוין במליאת הכנסת צילום: דוברות הכנסת, נועם מושקוביץ / דני שם טוב

סגן ראש הממשלה ושר המשפטים יריב לוין הסביר בשיחות סגורות את אחת הסיבות להמשך הדהירה בחקיקת הרפורמה המשפטית. בשיחות עם גורמים פוליטיים אמר לוין: "הפרקליטות יתפרו תיק כדי להרתיע אותנו ולסכל את הרפורמה". כך דווח ב'חדשות 12'.

לוין הזהיר: "אם אעצור בפרקליטות ינצלו את זה ויתפרו לי או למי מחבריי תיק כדי להרתיע אותנו ולסכל את הרפורמה". לא ברור אם החשש הזה של לוין הוא אחד מהסיבות המרכזיות בהחלטה להמשיך בקידום החקיקה.

בעבר השמיעו שרים נוספים בליכוד חשש מתפירת תיקים על ידי הפרקליטות. ההתבטאות הזו מסבירה את מניעיו של לוין, בנוסף לעמדתו האידיאולוגית בנוגע לשינויים הנדרשים במערכת המשפט.

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יפה שעה אחת קודם  

  אחד העם

 2. זה ברור...אסור לעצור את החקיקה אפילו לא לרגע...רוב מוחלט של עם ישראל בעד הרפורמה ומחכה ומצפה שתעבור כבר כולה ב 3 קריאות...רק השמאל באמצעות ערוצי התעמולה שלהם מפיצים שקרים והסתה ומניפולציות והנדסת תודעה ושטיפת מח שמאלנית...אסור להיכנע להם פשוט אסור.  

  אסור לעצור את החקיקה

 3. מי שצפה בסרטונים של הפגנת האנרכיסטים בודאי שם לב שמספרם הולך ומתמעט ברוך השם.. כך שהנסיון עכשיו הוא לא להתרגש יתר על המידה.. עכשיו הכול פסיכולוגי  (ל”ת)


 4. על ראש הגנב בוער הכובע?  


 5. איזהו חכם הרואה את הנולד  


 6. דואג לעצמו!??  

  הגיוני

;