1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

חריג: בוטלה ההצהרה המשותפת של נתניהו וראש ממשלת בריטניה

הבריטים החליטו לבטל את ההצהרה המשותפת של ראש הממשלה רישי סונאק עם בנימין נתניהו. ההצהרה נערכת בדרך כלל לפני פגישתם המנהיגים, וביטולה לא קרה מזה זמן רב ועשויה להצביע על יחס הממשל הבריטי לרפורמה המשפטית. יחד עם זאת, מאות ישראלים מוחים כעת מחוץ למעון ראש הממשלה הבריטי

שלו שינברגב' ניסן תשפ"ג 24/03/2023 13:24

השלכות החקיקה? דאונינג 10 דאונינג 10 צילום: ממשלת בריטניה

ביקור ראש הממשלה נתניהו בלונדון: באופן חריג במיוחד בוטלה ההצהרה המשותפת של נתניהו עם ראש ממשלת בריטניה רישי סונאק שתוכננה להתקיים לפני פגישתם בדאונינג 10. סביבת נתניהו טוענת כי הבריטים הם אלו שהחליטו לבטל את ההצהרה.

ישר עם הגיעו ללונדון התקבל נתניהו ביחס צונן מצד עשרות מפגינים שעמדו עם דגלי ישראל בסמיכות לנקודות השונות שתוכננו במסגרת ביקורו. המחאות נערכו תחת ארגון "Defend Against Democracy", וסך הכל לקחו בהן חלק כ-200 מוחים.

ההצהרה המשותפות של ראשי מדינות בלונדון הן דבר שבדרך כלל לא מבוטל, והעיתונאי אלעד שמחיוף שהיה עד לעשרות פגישות מדיניות של ראשי הממשלה הבריטיים עם גורמים מדיניים מישראל טוען שהוא לא ראה דבר כזה מעולם.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. השמאלנים והיורדים נמושות  


  2. השמאל כורם לנזק אדיר לישראל בכל העולם  


  3. זה פשוט העולם נהיה שפוט ומאויים מהשמאל הרדיקלי שמתפשט ומטיל אימתו כמו ארגון טרור בכל העולם צריך לדכא אותו בכל האמצעים החוקיים ולא להרכין את הראש  (ל”ת)

    דוד

  4. מספיק עם השמאלניזם בבחדרי  

    , יעקב

;