1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

שיתוף פעולה מרגש בין עמותת 'קמנו ונתעודד' לבין מקסי הלט

מאות משפחות המתמודדות עם מחלת האפילפסיה קיבלו בימים האחרונים מארזים לכבוד החג, הכוללים הגדה של פסח מהודרת ושי נוסף

חיים שמואליי"ב ניסן תשפ"ג 03/04/2023 23:12

מבצע נתינה שי לחג של קמנו ונתעודד שי לחג של קמנו ונתעודד צילום: באדיבות המצלם

"מבצע נתינה" מרגש במיוחד התקיים בימים האחרונים, במהלכו קיבלו מאות משפחות המתמודדות עם מחלת האפילפסיה (מבוגרים וילדים) מארזים מיוחדים. המארז כלל הגדה של פסח מהודרת בהוצאת חברת 'מלכות וקסברגר' לצד ברכה ושי נוסף.

הרב ישראל רייס, יו"ר עמותת 'קמנו ונתעודד', אשר עומד בראש פעילות החסד הענפה ומסייע באופן יומיומי למשפחות המתמודדות עם מחלת האפילפסיה בהיבטים השונים: "הפידבקים המרגשים והמוקירים שקיבלנו מהמשפחות במכתבי תודה אישיים, הם אלו שנוסכים בנו כוחות להמשיך ולהתמסר עוד יותר לפעילות הארגון. המשפחות הללו מתמודדות בכמה זירות במקביל: בנושא הרפואי, בהשלכות הכלכליות, החברתיות והנפשיות של המצב. ולכן כל כך חשוב להיות להן לעזר במכלול ההיבטים, וזה מה שאנו משתדלים לעשות כל העת".

פינחס פרקל מנכ"ל מקסי הלט ישראל: "מבצע החסד הזה מבטא את הערך הגבוה שלנו לתרומה לקהילה, וזאת כחלק משיתופי פעולה רבים עם ארגוני חסד לאורך השנים. אנו יודעים עד כמה ההתמודדות היא מורכבת כאשר המשפחה מתמודדת עם אפילפסיה, ונותנים יד לפעילות החסד שעושה עמם ארגון 'קמנו ונתעודד'. אנו מאמינים שלכל אחד מגיע רגעים מתוקים שנותנים את הכח להתחזק ולהתמודד עם כל אתגר ואני מאחל לכל המשפחות רפואה שלמה ורק בריאות".

יואל וקסברגר, מנכ"ל רשת מלכות וקסברגר: "עונג רב הוא לנו להשתתף ולתרום את חלקנו למבצע מבורך שכזה, ב"מלכות וקסברגר" יוצרים יצירות אומנות ויודאיקה, חושבים ומתחדשים ללא הרף, וגם שותפים אקטיביים בפעילות של ארגון "קמנו ונתעודד" למתמודדי האפילפסיה, המביאה הקלה ושמחה למשפחה המתמודדת. ומברך את המתמודדים שיזכו לרפואה שלימה ובריאות איתנה וחג פסח כשר ושמח".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;