1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. מוזיקה

צפו: שולי רנד אירח את אוהד מושקוביץ בחגיגה מוזיקלית

כ-2000 בני ישיבות ואברכי כוללים גדשו את בנייני האומה בחול המועד במופע מוזיקלי שבו אירח הזמר והיוצר שולי רנד את הזמר אוהד מושקוביץ | גלריה

אליעזר חסידכ"ג ניסן תשפ"ג 14/04/2023 07:33

מופע שולי רנד ואוהד מושקוביץ מופע שולי רנד ואוהד מושקוביץ צילום: דניאל נפוסי

כמדי שנה בחג הפסח קיים שולי רנד בחול המועד מופע חגיגי לציבור החרדי בבנייני האומה. כ-2,000 בני ישיבות ואברכי כוללים גדשו את האולם הירושלמי בחג ונהנו מחגיגה תרבותית של ערב מלא וגדוש בהפקתו של דוד פדידה. למעלה משעתיים של תוכן איכותי ומופק ברמה הגבוהה ביותר עם במה מושקעת, תאורה מרהיבה וקטעי וידאו ארט ומולטימדיה מיוחדים שהופקו עבור המופע

הערב נפתח עם מופע חימום של אמן החושים מני הולנדר שעלה מתוך הקהל והפתיע את הקהל במשך חצי שעה בקריאת מחשבות, ניחוש פרטים ועוד קטעים מדהימים שהותירו את הצופים המומים. לקראת סיום עלה אחד הבחורים מתוך הקהל והתבקש לבחור אקראית שם של אחד משיריו של שולי רנד, השיר שנבחר היה ׳מה התכלית׳ ומני שלף שלט שהיה מוכן עוד מלפני החג ובו היה רשום "השיר שתבחר הוא מה התכלית".

ואז לכל תשואות האלפים עלה שולי רנד לבמה ופתח את המופע עם ׳מה התכלית׳ כשהקהל כולו מצטרף לשירה מדהימה שאיחדה את כל האולם. זמן קצר לאחר תחילת הערב הופתעו הצופים כששולי ביקש לשאת על הבמה את ״תפילת הזמר״ שהוא נוהג לומר לפני תחילת כל מופע, ובה הוא מתפלל להקב״ה שיתן לו סייעתא דשמייא בשליחותו.

לאחר מכן ביצע שולי את מיטב להיטיו משני אלבומיו כשהוא כולל ברפרטואר ביצועים מיוחדים אותם הוא מייחד לקהל בני הישיבות. השיר ׳רפאל׳ שהקדיש להרוגי אסון מירון שבעוד כחודש יחול יום השנה השני לפטירתם, שירי חג והלל לכבוד פסח ועוד, כשהקהל כולו שר ביחד איתו כל שיר מתחילה ועד סוף.

שעה לאחר תחילת המופע הגיע הרגע שחיכו לו כולם ואל הבמה עלה גדול הזמר אוהד מושקוביץ לדואט מיוחד לשיר ׳בין קודש לחול׳ כשהשילוב בין קול הבס העמוק של שולי והטנור מרקיע שחקים של אוהד יצרו שילוב ווקאלי מדהים. לאחר מכן המשיך אוהד עם כמה מלהיטיו ׳ברכת הבנים׳ והרים את האולם באוויר עם ׳בר עילאי׳ ו׳וארשתיך׳, ורגע השיא של המופע היה בביצוע משותף של שולי ואוהד לשיר ׳מדוע׳ בלחנו של ר׳ שלמה יהודה רכניץ. קהל האלפים באולם הצטרף בשירה אדירה ומרגשת.

הערב נחתם כמיטב המסורת עם חגיגת ריקודים סוחפת של מחרוזת ׳צמאה׳ וניגון צמח צדק כשכל האולם על הרגליים רוקד ושמח בשמחת החג הגדולה, מריע על ערב יוצא מן הכלל ואז סגר שולי את המופע עם ביצוע מרגש לשיר ׳אייכה׳ כש-2,000 איש מצטרפים לתחינה "ושואל ומבקש וכוסף, אייכה?!".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שולי רנד הוא האשכנזי הכי פרנק שקיים  (ל”ת)

  מוטי

 2. מעורר השראה  (ל”ת)

  כגן

 3. מעורר חלחלה  (ל”ת)

  טאאק

 4. הייתי בהופעה וחבל על הממון  (ל”ת)

  כעגס

 5. אוהד מושקוביץ מיזרוחניק שולי רנד חזב"ת דוד פדידה ספרדי והקהל עממי  (ל”ת)

  גרע ק"ג

 6. מופע יפה מאוד  (ל”ת)


 7. בושה  (ל”ת)


 8. אין על שולי רנד  (ל”ת)


  • יש  (ל”ת)


 9. שולי רנד זמר נחמד , אוהד מושקוביץ הוא מיוחד  (ל”ת)


 10. דוד פדידה אל תעשה יותר מופעים אם לא הצלחת לאכלס את כל האולם בבנייני האומה שמכיל 3000 ולא 2000 כמו שאכלסתם בושה  (ל”ת)


 11. לא שווה ביכלל להגיב  (ל”ת)

  וצ'ט

 12. היה מופע מטורף  (ל”ת)


 13. אין על שולי רנד ושמולון  (ל”ת)

  שמולמולמולמולון

 14. ישראל החוצפן מחק לי את הסרטים  (ל”ת)


  • מי זה ישראל (ל”ת)


 15. אוי אוי איוו ינון מגל  (ל”ת)


 16. צריך לעשות מופע של ישי ריבו, שמולון, עקיבא, חיים ישראל ושמולון הוא הראשי ילד הפלא שמולון חוגג יום הולדת שמולון מזל טוב שמולון  (ל”ת)

  יהודה עובדובביץ

 17. הופעה  

  S&s

 18. אין על אוה דמושקוביץ הראשון. בהופעות כאלה  (ל”ת)

  ללא שם

 19. אוהד ויונתן שינפלד הכי מיצלחים אצל פדידה  (ל”ת)

  ללא שם

;