1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. תנצב"ה

תיעוד דומע: אלפים ליוו את עמוד החסד של מודיעין עילית

העיר מודיעין עילית התעטפה הבוקר באבל כבד בשעה שאלפים ליוו למנוחות את עמוד החסד של העיר הרב שמוליק סגל זצ"ל שנפטר בפתע פתאום בגיל 50 והותיר אחריו 16 ילדים בהם 11 שלא זכה להשיא. אלפים ליוו אותו בדרכו האחרונה. 'בחדרי חרדים' עם תיעוד דומע ממסע הלוויה

משה ויסברגכ"ח ניסן תשפ"ג 19/04/2023 16:17

לא הפסיד תפילה בנץ הלווית הרב שמוליק סגל ז"ל הלווית הרב שמוליק סגל ז"ל צילום: באדיבות המצלם

אלפים מתושבי העיר מודיעין עילית ליוו היום (רביעי) את איש החסד הנודע הרב שמואל נחום סגל ז"ל שנפטר אתמול (בין שלישי לרביעי) בפתע פתאום בגיל 50 לאחר דום לב.

לפני מסע ההלוויה נאמרו פרקי תהילים מפי ידידו הגאון רבי שלמה מילר שביקש בקשת מחילה בשם תושבי העיר ומתפללי בית הכנסת אנשי ירושלים.

ראשון המספידים היה המרא דאתרא הגאון רבי מאיר קסלר שתינה את האבדה לכל בני העיר ולמשפחה בפרט. "ראש וראשון לכל דבר שבקדושה. מגיל בר מצווה ועד אתמול לא הפסיד תפילת שחרית בנץ, ולא משנה מתי היה הולך לישון" החסד שהיה לו מחייב את כולנו".

לאחריו הספיד בנו הרב חיים סגל: "אבא, לא האמנתי שאהיה כאן כעת ואצטרך להספיד אותך, היית אבא לכולנו לכל העיר, כל דבר שבחסד ידעו מי הכתובת. אבא, בשם האמא האחים והאחיות אנו מבקשים ממך סליחה, תהא מליץ יושר על אמא על כל המשפחה".

רגע מרטיט היה בברכת "ברוך אתה....דיין האמת" בקריעה לכל הילדים, בזה אחר זה, 16 בנים ובנות, אחיותיו ואביו שליט"א שהצדיק עליו את הדין.

לאחר מכן נאמר הקדיש ע"י בניו ומסע ההלוויה המשיך באמבולנס של זק"א, שהיה עד הרגע האחרון אצל הרב סגל ובו נעשו חסדיו הגדולים. באמבולנס זה ליוו אותו אלפי תושבי העיר רגלית עד לרחוב הראשי של מודיעין עלית ומשם לבית העלמין באלעד שם נטמן.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חיסונים מישהו???  (ל”ת)

  נחום

  • אסור לדבר על זה.......בשפה עממית קוראים לזה רצח (ל”ת)


 2. עוד רצח.....  (ל”ת)


 3. נפטר ממחלת הפתאומיות, ואסור לדבר על זה, שיתבישו העיטונאים אעל ידי שתיקתם נותנים יד בזה!!!  (ל”ת)


 4. השם ירחם על המשפחה האומללה מי שיכול לעזור יתרום מתן בסתר 1800234566  (ל”ת)

  יו

 5. כך הלכו התנאים והאמוראים???!  


  • אם היית לומד הם הלכו עם קצת יותר שכבות 


  • לא יודע לגבי התנאים והאמוראים  

   יעקב

 6. סגל  


;