1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

השרה סטרוק: "מי שיגדע את חייה של הממשלה - ההיסטוריה תבוא אתו חשבון"

ברקע המשבר בקואליציה מול עוצמה יהודית, השרה סטרוק כתבה כי, "אנחנו בממשלת חלומות". לדבריה, "מי שיגדע את חייה של הממשלה הזו, ההיסטוריה תבוא אתו חשבון. וגם הציבור"

אברהם פריינדכ"ח אייר תשפ"ג 19/05/2023 10:32

ברקע המשבר ישיבת ממשלה ישיבת ממשלה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ברקע המשבר בקואליציה מול עוצמה יהודית אשר החרימה השבוע הצבעות במליאת הכנסת מה שגרם לניצחון של האופוזיציה בהצבעות, השרה אורית סטרוק מגרת הבוקר (שישי) רמז מאיים לבן גביר.

סטרוק כתבה: "אנחנו בממשלת חלומות. ממשלה שמגשימה חלומות רבים בכל התחומים: בתורה, בא"י: נגב, גליל, ויו"ש, בחינוך, בבריאות הנפש, בעליה, במשילות, ועוד".

השרה הוסיפה: "נכון, לא את כל החלומות היא מגשימה. אבל הרבה חלומות שבקושי העזנו לחלום - כן. מי שיגדע את חייה של הממשלה הזו, ההיסטוריה תבוא אתו חשבון. וגם הציבור".

נזכיר כי המשבר מול השר איתמר בן גביר הוא סביב דרישתו לעוד תקציבים למשרד לפיתוח הנגב והגליל שבידי השר יצחק וסרלאוף ממפלגתו 'עוצמה יהודית'. 

ברקע הדרישות התקציביות, סגנית שר האוצר מיכל וולדיגר מהציונות הדתית הבהירה בגל"צ: "לא נפרוץ את המסגרת התקציבית, נתכנס להבנות לגבי התקציב והוא יעבור. הכספים הקואליציוניים נשמעים פוליטיים אבל רובם הולכים לכל האוכלוסייה".

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בן גביר צודק. שיעבירו 300 מיליון מסטרוק לנגב ולגליל ונגמר הסיפור. החלוקה חסרת היגיון.  (ל”ת)


  2. צודקת, אחרי שתחריבו את הכלכלה ואת המדינה, הציבור וההסטוריה יבוא אתכם חשבון  

    דוד

    • להזכירך הסקרים הראו למפלגה של גדעון סער 22 מנדטים בתחילת מערכת בחירות לא 3.וחצי שנים לפני בחירות. והוא סיים עם מספר חד ספרתי. אם אתה מאמין לסקרים אתה בבעיה גדולה  (ל”ת)


  3. בן גביר חלאס  


;