1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

בן 32, אב לשניים: זה הנרצח בפיגוע בשומרון

הנרצח בפיגוע הירי סמוך לחרמש הוא מאיר תמרי, תושב חרמש, אב לשני ילדים קטנים. יוסי דגן: "הכתובת הייתה על הקיר. אם ממשלת ישראל לא הייתה נכנעת ללחץ בינלאומי, והייתה משאירה את המחסום הזה כמו שאר המחסומים הביטחוניים מאיר היה היום איתנו ועם ילדיו"

ישראל לפקוביץי' סיון תשפ"ג 30/05/2023 14:57

סיימו לבנות את ביתם הנרצח בפיגוע בשומרון: מאיר תמרי הנרצח בפיגוע בשומרון: מאיר תמרי צילום: באדיבות המשפחה

הנרצח בפיגוע הירי שהתרחש היום (שלישי) סמוך ליישוב חרמש, הוא מאיר תמרי, בן 32, תושב חרמש, אב לשני ילדים בני כשנה ו-3. מאיר התחתן עם טל בת היישוב, והגיע ליישוב לפני 4 שנים ובו הם מגדלים את ילדיהם. בימים האחרונים הם סיימו לבנות את ביתם, בית שמאיר בנה במו ידיו.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון: "בשורה קשה מאוד, הלב נשבר יחד עם כל המשפחה הישוב ועם ישראל כולו. כואב כל כך להגיד את זה עכשיו, אבל כולנו מבינים. הכתובת הייתה על הקיר. היה אפשר למנוע את הפיגוע הזה. הפיגוע התרחש מספר מטרים ממחסום שאם היה פעיל הפיגוע הזה היה נמנע. התחננו שיחזירו את המחסום, התרענו שנשלם בדם ולא נענינו. אם ממשלת ישראל לא הייתה נכנעת ללחץ בינלאומי, ומסירה את המחסומים הביטחוניים, כולל המחסום הזה, מאיר היה כאן איתנו היום, והערב היה שוב צוחק ומשחק עם ילדיו הקטנים ואשתו טל, אני דורש עכשיו את החזרת המחסומים הביטחוניים. אם חיילים היו עוצרים את המחבל במחסום שעדיין קיים אולם לא מאויש, מאיר היה עדיין איתנו".

כזכור היום נורה הקורבן בפיגוע סמוך לחרמש בצפון השומרון, היו לפחות 7 פגיעות ירי על גופו. המחבלים נסעו ברכב עם לוחית זיהוי ישראלית מזויפת, עקפו את הרכב הישראלי וירו בו מטווח אפס.

לפי תחקיר ראשוני, שני מחבלים ששהו ברכב ירו לעבר הקורבן שנסע גם הוא ברכבו שבעה כדורים לפחות, ונמלטו מהזירה. לפי גורם צבאי, הנהג על אף הפציעה הצליח להגיע אל שער הכניסה של חרמש, וצוות רפואי הגיש לו במהירות עזרה. מחסומים הוקמו מיידית במרחב והחלו לעצור רכבים חשודים כדי ללכוד את המחבלים ברכב הנמלט.

ההערכה כעת היא שהמחבלים ברחו לאחד הכפרים במרחב.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אחינו המתיישבים עד מתי תשתקו ותכבדו את ההתנהלות הממשלתית שמתירה את דמכם ביודעין מוכנה לשלם בדם הנרצחעם כדי להשיג אהדה ותמיכה ממדינות אירופה האם הדם של ננרצח פחות אדום???  (ל”ת)

  דרור

 2. בן גביר מה קורה לך? קיבלת 9 מליארד  

  קובי

 3. רצח תושב חרמש  


 4. ממשלת ימין מלא, מלא, בטחון ריק, ריק... הנהגת ביבי שווה לפח אשפה אחד גדול!!! אין משילות , אין ביטחון, אין מלחמה ביוקר המחיה.. דיבורים כמו חול ואין מה לאכול!!! אין בחירות יותר!!!  (ל”ת)


 5. חייבים לסור על פלסטינים לנסוע בכבישים בהם נוסעים יהודים, חייבים להפסיק להכיל את הנרצחים  (ל”ת)

  צבי

 6. פיגוע  


 7. הלב נשבר נשבר  (ל”ת)

  נעה

 8. למה לא יוצאים להפגנות ןלהקים קול צעקה כפי שהיה בשלטון הקודם על כל פישר יצאתם למחות למה? איפה יוסי דגן הליכודניק למה לא מפגין ואיפה בן גביר וסמוטצריך למה שותקים עושים הצגות מדי יום ומדברים גבוהה ואין מעשים, ימין מלא מלא כושל הביטחון נהרס והכלכלה נהרסה ויוקר המחיה כל יום עולה וטפס מעלה בלי יכולת לעצור ורק שמים את עיניהם ברפורמה גדי שתעבור.  (ל”ת)

  א

 9. הי"ד!  

  לינדה

;