1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. חגים ומועדים
  4. אנ"ש

רחוב ראשון על שם מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין זצ"ל

כהכרת הטוב הכריז ראש עיריית נוף הגליל רונן פלוט על קריאת שם רחוב על שמו של מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין זצ"ל. "תושבי נוף הגליל חבים לרב הכרת טובה גדולה, על שעודד וטיפח את שכונת הר יונה ג', והורה לתלמידיו להתגורר בנוף הגליל", אמר ראש העיר

אברמי פרלשטייןי"א סיון תשפ"ג 31/05/2023 12:02

הורה לתלמידיו להתגורר בנוף הגליל רונן פלוט אצל מרן הרב אדלשטיין זצ"ל רונן פלוט אצל מרן הרב אדלשטיין זצ"ל צילום: באדיבות המצלם

עם תום מסע הלוויה, הודיע ראש עיריית נוף הגליל רונן פלוט על כוונתו לקרוא שם לרחוב ע"ש של מרן ראש הישיבה הגאון הרב גרשון אדלשטיין זצ"ל.

בהודעה שפרסם נאמר: "בצער רב וביגון קודר קיבלה נוף הגליל את הבשורה המצערת והמרה על לכתו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי ירחמיאל גרשון אדלשטיין זצ"ל.

"הרב אדלשטיין שימש כראש ישיבת פוניבז' בבני ברק במשך עשרות שנים, וכיהן כנשיא מועצת גדולי התורה של דגל התורה. הוא מסר את נפשו עבור אלפי תלמידיו, ועסק כל חייו בלימוד התורה. הוא הנהיג את הציבור החרדי ביד רמה ובענווה גדולה.

"באופן אישי, תושבי נוף הגליל חבים לרב הכרת טובה גדולה, על שעודד וטיפח את שכונת הר יונה ג', והורה לתלמידיו להתגורר בנוף הגליל. כדי להנציח את זכרו הטהור, בכוונתי להגיש, בפני חברי מועצת העיר הצעה לקרוא רחוב על שמו בשכונה עם תום השלושים להסתלקותו". 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ברוך השם שיש גוטע יודען  

    קובי

  2. תפסיק להתחנף אליהם  

    אוביקטיבי

;