1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

חבר בכת הקיצונית: תושב ירושלים נעצר בחשד שחיתן את ילדיו הקטינים

החשוד, תושב שכונת רמות בירושלים, חשוד כי במסגרת חברותו בכת  לב טהור הקיצונית חיתן את ילדיו הקטינים בניגוד לחוק | הבוקר הוא שוחרר ע"י בית המשפט בתנאים מגבילים

אבי גדלוביץ'י"א סיון תשפ"ג 31/05/2023 12:56

בניגוד לחוק יונתן זינדל, פלאש 90 ארכיון

המשטרה עצרה אתמול (שלישי) חרדי קיצוני, תושב ירושלים כבן 65, בחשד שהשיא את ילדיו בזמן שהיו קטינים, בניגוד לחוק. במשטרה מייחסים לחשוד חברות בכת "לב טהור" הקיצונית, שמרבית פעילותה מתקיימת כיום מחוץ לגבולות ישראל.

במסגרת החקירה אספה המשטרה נגד החשוד, תושב שכונת רמות בבירה, עדויות ומסמכים שאישרו כי חיתן ילדיו הקטינים במהלך השנים. הבוקר, לבקשת המשטרה, בית משפט השלום בירושלים שחרר את החשוד בתנאים מגבילילם. בין היתר, נאסר על החשוד לצאת מהארץ למשך חודש ימים והוא יאלץ להפקיד את דרכוניו הזרים והישראלים. בנוסף, ימסור את הכתובת המדויקת בה ישהה במהלך שהותו בארץ ויפקיד סכום כסף תמורת שחרורו.

בתוך כך בתחילת השבוע הודיעה פרקליטות מחוז דרום כי הגישה לאחרונה כתב אישום נגד תושב הדרום בן 52, לאחר שהשיא את בתו הקטינה.

מכתב האישום שהגישה עו"ד רותם יוחנני עולה כי א.ס (22) פנה אל הנאשם וביקש את הסכמתו להינשא לבתו בת ה 16, הנתונה לאפוטרופסותו. בהתאם להסכמתו במהלך יוני 2022 נישאו השניים בחוג המשפחה. לנאשם יוחסה עבירה של השאת קטינה.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לאחר מעשה האם הזוג חיים באושר או לפחות בשלום אם כן אז מה הרעש?? יותר טוב קטינים שחיים בלא נישואין?? אם האב נקט צעד זה מתוך דאגה לבתו באמת אז שיעזבו רותם לנפשם. לא צריך להתרגש אם קוראים לו חבר בכת שזה נשמע מפחיד אלא לדון אותם לפי מעשיהם לאובת ילדיהם או שגורמים להם נזק חלילה  (ל”ת)

    דרור

    • צודק 


;