1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. מיוחדים

פסק הלכה מיוחד של הגר"י זילברשטיין שליט"א: "זו הדרך לשמור על הילדים שלכם!"

מחפשים זכויות ליום הדין? רוצים להיכתב ולהיחתם לשנה טובה ומתוקה? יש דרך! יש דרך שהקב"ה מבטיח לשמור עליך ועל הילדים שלך! • צפו בדבריו של הגר"י זילברשטיין שליט"א

שימי פרקש כתבה מקודמתכ"ט אלול תשפ"ג 15/09/2023 14:42
תגיות:

צפו בדבריו הגר"י זילברשטיין הגר"י זילברשטיין צילום: מתוךהסרטון

התרגשות רבה מהכרעה היסטורית אותה העביר פוסק הדור הגאון רבי יצחק זילברשטיין באופן נדיר בצילום ייחודי. מחפשים זכויות ליום הדין? רוצים להיכתב ולהיחתם לשנה טובה ומתוקה? יש דרך! יש דרך שהקב"ה מבטיח לשמור עליך ועל הילדים שלך!

כשפניו ממוקדות במצלמה, מקדים הרב בדברים נרגשים: "יד שרה מוכר לי כמקום גדול של חסד, כמקום גדול שעוסקים בו בפיקוח נפש, כמקום גדול של אהבה ואחווה. מי שעושה למען הבנים של הקב"ה, יחזיר לו הקב"ה מידה כנגד מידה וישמור על הילדים שלו!".

קנו לכם פרקליטים אחרונים ליום הדין וזכו בהבטחה >>הרב התייחס לפעילות המבורכת של מתנדבי יד שרה בעשיית חסד מתוך אהבה ואחווה וסיוע במקרים של פיקוח נפש. ערב ראש השנה, בזמן שהעם היהודי מתכונן להיכנס לימי הדין. הרב קרא לציבור: "אתם תעזרו ליד שרה, והקב"ה יעזור לכם בשנה טובה ומתוקה!".

קנו לכם פרקליטים אחרונים ליום הדין וזכו בהבטחה >>

בשנת תשפ"ג סייעו ביד שרה לכמעט כל משפחה בישראל באמצעות 7,000 המתנדבים, שפועלים בלא פחות מ-124 סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ.
באמצעות מערך ההשאלה ואשפוז הבית, יד שרה חסכה למדינה כ- 1,569,000,000 דולר בגין ימי אשפוז בשנה שחלפה!

לתרומות הקליקו כאן>>>

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. יאללה להעשיר עוד את אורי לופוליאנסקי  


;