1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. משפט

התקיפה האכזרית בפתח תקווה: אישום נגד 4 נערים

כתב אישום נגד 4 נערים מפתח תקווה שתקפו קטין ותיעדו את המעשים

צביקה סגלג' תשרי תשפ"ד 18/09/2023 13:44

מכות רצח ושוקר הלינץ' בפתח תקווה הלינץ' בפתח תקווה צילום: מתוך התיעוד

פרקליטות מחוז מרכז הגישה לבית-משפט לנוער בפתח תקוה כתב אישום כנגד ארבעה קטינים בני 16-17 מפתח תקווה וראש העין בגין תקיפה הגורמת חבלה של ממש בנסיבות מחמירות, פציעה בנסיבות מחמירות ועבירות נוספות.

מכתב האישום שהגישה עורכת הדין ליטל שירי מפרקליטות מחוז מרכז, עולה כי על רקע סכסוך קודם קבע אחד הנאשמים להיפגש עם המתלונן – נער בן 15, בגן בפתח תקווה והצטייד באלה. כשהמתלונן הגיע, החלו הנאשמים להכותו בראשו, פניו וגופו בבעיטות, אגרופים, באלה, ואחד הנאשמים הכה את המתלונן בקרש. הנאשמים הכו את המתלונן תוך כדי שהם צועקים עליו ודורשים מהם שימסור להם כתובת של קטין נוסף.

המתלונן ניסה לחמוק מהמכות אבל שניים מהנאשמים הלכו בעקבותיו והמשיכו להכות אותו ולצעוק שייתן להם את הכתובת של הקטין. בשלב מסוים המתלונן נצמד לגדר במקום בניסיון להימלט מהמכות, והנאשם עם האלה הצמיד אותה לצווארו ואיים עליו "רד על הרצפה", תוך כדי שנאשם נוסף ממשיך להכות אותו. למרות שהתחנן שיפסיקו, ושדימם מריבוי המכות, המשיכו שניים מהנאשמים להכות אותו כשאחד מהם גם מצלם אותו כדי להשפיל אותו.

בשלב מסוים, בעוד המתלונן כורע על ברכיו, אחד הנאשמים חשמל אותו עם שוקר חשמלי. המתלונן שנאנק מכאבים זעק שאינו יודע את כתובתו של הקטין הנוסף. כך המשיכו הנאשמים להכות את המתלונן באמצעות סטירות ובעיטות, תוך כדי שהם מונעים ממנו לקום, מצלמים ומקטינים אותו ומחייבים אותו לומר על עצמו אמירות מבזות.

כתב האישום מייחס לנאשמים עבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש בנסיבות מחמירות ובצוותא חדא, פציעה בנסיבות מחמירות, ולשניים מהם מיוחסת גם עבירת איומים. בנוסף, הוגשה בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הלוואה  

    אלוהים

  2. מזעזע ממש ממש  


    • הם יקבלו נו נו נו, ומחר הם כבר ירצחו 


;