1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

ח"כ מהליכוד נגד המוחים: "גם יגאל עמיר חשב שהוא פטריוט"

ח"כ ניסים ואטורי התייחס לאמירתו של נתניהו ואמר: "אם המפגינים מישראל מצטרפים אליהם, אז הם חלק מזה". יו"ר הקואליציה: "עובדתית, מי שהפגינו עד היום נגד נציגי הממשלה בחו״ל ובעיקר באו"ם היו שונאי ישראל, בהפגנות שלוו בדגלי אש״ף"

אברהם פריינדג' תשרי תשפ"ד 18/09/2023 16:01

סערת דברי נתניהו ניסים ואטורי ניסים ואטורי צילום: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

חה"כ ניסים ואטורי (הליכוד) התייחס בצהריים (שני) לאמירתו של ראש הממשלה נתניהו כי המוחים מצטרפים לאש"ף ולאיראן ואמר בריאיון לערוץ כנסת: "שונאי ישראל מפגינים כרגע במקום שנתניהו מגיע אליו - אם המפגינים מישראל מצטרפים אליהם, אז הם חלק מזה".

ואטורי הבהיר: "גם המוחים הם שונאי ישראל, הם פוגעים בישראל".

על כך שהמוחים רואים עצמם כפטריוטים ציוניים השיב ואטורי: "היה פה מישהו שרצח ראש ממשלה והוא חשב שהוא פטריוט ישראלי - אני חולק עליו, אתה חולק עליו".

בתוך כך, יו״ר הקואליציה אופיר כץ התייחס לסוגיית המחאות וכתב: "עובדתית, מי שהפגינו עד היום נגד נציגי הממשלה בחו״ל ובעיקר באו״ם היו שונאי ישראל, בהפגנות שלוו בדגלי אש״ף. כעת הם מובילים לאותה תוצאה- פגיעה במדינת ישראל. המעשה באלקטרז הוא המחשה לכמה קיצוניים השנאה הופכת אותם".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. צודק, וצריך להפסיק להתנצל בפני השמאל האנרכיסטי, הם לעולם לא מתנצלים  

  צבי

 2. צריך להילחם בכל אלה שמנסים להדביק תווית של בוגדים לכל המוחים נגד ההפיכה המשפטית . וזאת מאחר שיהיו אנשים שיבינו זאת כפשוטו ויעשו מעשה כמו רצח גדליה בן אחיקם שהואשם בבגידה בזרע בית דוד ובשיתוף פעולה עם בבל מחריבת בית המקדש .כמו רבין שהואשם בבגידה ונעשה לו טכס פולסא דנורא .כמו רצח אמיל גרינצוויג.  (ל”ת)

  נתן

  • לא הבנו מה אתה רוצה....אנחנו נגד כל הסתה לרצח.מה שעושים היום כל מפגיני השמאל האנטי דמוקרטייים וביניהם יש עו"ד,רופאים ועוד "מלומדים בגאווה"{תרתי משמע} אשר לא בוחלים בשום אממצעי ע"מ לרצוחחחחחחחח את נתניהו ולרצוווווווחחחחחח את לוין ולרצווווווחחחחח את הדמוקרטיה ולמה? "אנו המלומדים הנאורים" ורוב העם אינו "מעניין אותנו כלל" מפני שבבקרים למדנו בבר אילן ובערב נשכנו כריות בחוף הבננה ביץ' (ל”ת)

   ינאי

 3. עוד "אינטלקטואל" ביביסט מעורר התפעלות, לך תמכור גרעינים ואטורי, בזה אתה והתומכים שלך מבינים....  (ל”ת)


;