1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

הליכוד: "ראש הממשלה לא פסל את חקיקת הרפורמה המשפטית"

אחרי שבבמהלך ביקורו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בארה"ב הוא הביע התנערות מהתוכנית המקורית של הרפורמה המשפטית ואמר כי היא הייתה "רעה", בליכוד טוענים כי הוא לא פסל את הרפורמה. "הוא התייחס בשיחה עם אילון מאסק רק לפסקת התגברות גורפת ברוב רגיל", נמסר

אברהם פריינדד' תשרי תשפ"ד 19/09/2023 07:41

אחרי ההתנערות ראש הממשלה נתניהו עם אילון מאסק ראש הממשלה נתניהו עם אילון מאסק צילום: אבי אוחיון /לע"מ

אחרי שראש הממשלה בנימין נתניהו התנער מהתוכנית המקורית של הרפורמה המשפטית ואמר כי היא הייתה "רעה" בליכוד מבהירים את דבריו ואומרים כי הוא לא פסל את הרפורמה המשפטית.

מהליכוד נמסר: "בניגוד לפרסומים, ראש הממשלה לא פסל את הרפורמה המשפטית כלל וכלל. הוא התייחס בשיחה עם אילון מאסק רק לפסקת התגברות גורפת ברוב רגיל, דבר שראשי הקואליציה כבר הסכימו לפני חודשים שניתן להשיג את האיזון מול בית המשפט בדרכים אחרות".

כזכור, ראש הממשלה התייחס אמש בשיחה עם אילון מאסק ששודרה ב-X (טווויטר לשעבר) להצעה המקורית של הרפורמה המשפטית ואמר: "הייתה תוכנית שהייתה מעבירה את המטוטלת מצד אחד – כוח בידי בית-המשפט, לצד שני – הפרלמנט. בלמתי אותה, אני רוצה איזון".

נתניהו הוסיף: "לא רוצה שיטה בה הפרלמנט יכול לעקוף ברוב פשוט. אנחנו מנסים להגיע להסכמות, "לעבוד משני צדי המתרס". אם נצליח מול האופוזיציה – מה טוב. אם לא – נלך לציבור. זה מה שאני מתכוון לעשות עם שובי לישראל".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. נתניהו למד את השיטה מערפאת באנגלית שפת השלום ובערבית שפת הג"יהאד גם נתניהו אותו הדבר . הוא משחק את תפקיד "המתון" באנגלית הוא מוכן לפשרות ולהידברות אך נמנע מראיונות לתקשורת הישראלית ושולח את עושי דברו להשתלח ביריביו הפוליטיים.  (ל”ת)

    נתן

;