1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

סיבות אישיות: העזיבה בצמרת המשרד לביטחון לאומי

מנכ"ל המשרד לביטחון לאומי הודיע לשר לביטחון לאומי על סיום כהונתו מסיבות אישיות | המשנה למנכ"ל ימונה למילוי מקומו עד למציאת מנכ"ל קבוע

ראובן כספיה' תשרי תשפ"ד 20/09/2023 17:54

מונה מחליף שלמה בן אליהו שלמה בן אליהו צילום: פלאש 90

מנכ"ל המשרד לביטחון לאומי, עו"ד שלמה בן אליהו, הודיע לשר לביטחון לאומי, ח"כ איתמר בן גביר, על סיום כהונתו כמנכ"ל, "מסיבות אישיות".

במכתב לעובדי המשרד ציין המנכ"ל כי "עקב סיבות אישיות, הודעתי לאחרונה לשר לביטחון לאומי על כוונתי לסיים את כהונתי כמנכ"ל המשרד. בראשית דברי אני רוצה להודות לשר על שמינה אותי לתפקיד חשוב זה, בעת כה רגישה ונדרשת. בהובלתו, קידמנו שורה של הישגים, חלקם כבר נותנים פירות וחלקם ייתנו פירות בחודשים ובשנים הבאות.

אני מודה על הזכות שהייתה לי לעבוד עמכם וזה המקום לציין לטובה את עובדי והנהלת המשרד על שיתוף הפעולה הפורה, שהוביל להישגים רבים וביניהם: הישג חסר תקדים של הגדלת תקציב המשרד לביטחון לאומי, משטרת ישראל, כבאות והצלה ושב"ס; העלאת שכר משמעותית לשוטרים ולסוהרים; הגדלה ניכרת של תקני כח האדם במשרד ובגופיו השונים; סיום עבודת הוועדה להקמת המשמר הלאומי שעמדתי בראשה יחד עם צוות מקצועי מהמשרד. האווירה המשפחתית, המקצועיות וגאוות היחידה שזורמת בעורקי עובדי המשרד לביטחון לאומי ראויה להערכה רבה, המשיכו כך. אני מודה לשר לביטחון לאומי ח"כ איתמר בן גביר על האמון שנתן בי ועל העבודה המשותפת".

מיום רביעי, כ"ו תשרי תשפ"ד, 11/10/2023 ישמש כמ"מ מנכ"ל המשרד, מר אליעזר רוזנבאום, המכהן היום כמשנה למנכ"ל.

בן אליהו כיהן בעבר במשך שתי קדנציות כמנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, כמנכ"ל משרד החקלאות, כמנהל מנהל מקרקעי ישראל, כמנכ"ל החטיבה להתיישבות בתפקידו האחרון. הוא נחשב למקורב לשר לשעבר אורי אריאל, יריבו של סמוטריץ'.

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;