1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. צרכנות

זכה ב-30 מיליון ש"ח: "שיתפתי רק את בורא עולם והודיתי לו"

הצעיר שזכה בהגרלת הלוטו הינו אדם מאמין. "שיתפתי רק את בורא עולם והודיתי לו. לא ספרתי לאף אחד מלבדו על הזכייה. מה שבטוח, לאחר מחשבה, הגעתי למסקנה כי הזכייה לא תשנה דבר בחיי. אני מתכוון להמשיך לחסוך, לעבוד ולהיות מחושב כמו שחונכתי והתנהלתי עד כה", שיתף בהתרגשות

קובי ברקתה' תשרי תשפ"ד 20/09/2023 19:07
תגיות:

בהגרלת הלוטו דוכן פיס. אילוסטרציה דוכן פיס. אילוסטרציה צילום: Liba Farkash/Flash90

שנת ה'תשפ"ד החלה באופן חגיגי במיוחד בבית מפעל הפיס, כאשר זה אחר זה הגיעו שמחים ומאושרים הזוכים בפרסים הראשונים בהגרלת הלוטו, משתי הגרלות שונות – זוכה ב־30 מיליון ₪ בהגרלה האחרונה שהתקיימה בשנת ה'תשפ"ג וזוכה ב־5 מילון ₪ בהגרלה הראשונה שהתקיימה בשנת ה'תשפ"ד.

תחילה הגיע צעיר מאזור המרכז, רווק בתחילת שנות ה־30 לחייו, עוסק בתחום הקמעונאות ועדיין מתגורר עם הוריו, הוא הזוכה האחרון לשנת ה'תשפ"ג בפרס הראשון בלוטו - 30 מיליון שקלים. "זו היתה בסך הכל הפעם השלישית בימי חיי שמילאתי טופס לוטו" סיפר הזוכה המאושר בהתרגשות לאנשי מפעל הפיס כשהגיע לקבל את הפרס.

הצעיר הינו אדם מאמין. "שיתפתי רק את בורא עולם והודיתי לו. לא ספרתי לאף אחד מלבדו על הזכייה. מה שבטוח, לאחר מחשבה, הגעתי למסקנה כי הזכייה לא תשנה דבר בחיי. אני מתכוון להמשיך לחסוך, לעבוד ולהיות מחושב כמו שחונכתי והתנהלתי עד כה".

הזוכה גילה את דבר זכייתו בלילה בו התקיימה ההגרלה. "השעה היתה מאוחרת בלילה, ומצאתי את עצמי לבד בחדר, מחזיק טופס ששווה מיליונים. לקח לי זמן לעכל מה קורה. לא הצלחתי לעצום עין במהלך הלילה. עד השעה 4:00 לפנות בוקר התהפכתי במיטה והמחשבות התרוצצו אצלי בראש ולא הרפו ממני. כצפוי, יום למחרת הייתי מאוד עייף והייתי צריך לארגן לעצמי 'יום התאוששות' לפני שאני מגיע לבית מפעל הפיס על מנת לקבל את הפרס, וזו הסיבה שהגעתי ביום חמישי ולא למחרת קיום ההגרלה ביום רביעי".

עוד שיתף הזוכה: "כרגע אני לא מתכוון לספר לאף אחד על הזכייה, אך מה שבטוח אעזור להוריי היקרים שכל השנים תמכו בי וסייעו רבות. הזכייה הזו היא גם שלהם".

ביום ראשון של מוצאי ראש השנה תשפ"ד נערכה הגרלת הלוטו הראשונה לשנה העברית שהניבה זוכה בפרס הראשון בלוטו בסך של 5 מיליון ₪.

הזוכה, המתגוררת באזור השפלה, הגיעה מלווה בבעלה וסיפרה בהתרגשות: "המספרים שזכו מלווים אותי כבר שנתיים והם מהווים צירוף של תאריכי הלידה של בני המשפחה הקרובים. לפני כשנתיים כשנולד הנכד האחרון, החלטתי שזה הצירוף שבו אני דבקה עד לזכייה המיוחלת!".

עוד שיתפה הזוכה: "כשרכשתי את הכרטיס בערב החג, אמרתי לעצמי שתהיה לנו שנה טובה והתחלה טובה, ממש שלחתי מסר ליקום ואני כל כך שמחה שהיקום הקשיב ושמע אותי".

את דבר הזכייה גילתה הזוכה בצאת החג. "בראש השנה היינו עם בני המשפחה בבית מלון לחגוג את החג, בשעות הערב לאחר שכל אחד חזר לחדרו, הדלקתי את הטלוויזיה בזמן שידור הגרלת הלוטו. האמת, זו היתה הפעם הראשונה שצפיתי בהגרלה בשידור חי".

"כשהתחילו לצאת הכדורים, אני פתאום מגלה שאלה המספרים הקבועים שלי. עוד מספר ועוד מספר. מאוד התרגשנו מהזכייה והחלטנו לבדוק את העניין לעומק יום למחרת כשחזרנו לביתנו. כשחזרנו, עברנו דרך דוכן וקיבלנו אישור למה שכבר ידענו, שזכינו!".

"החלטנו לספר לילדים שלנו ורק להם", סיפרה הזוכה והוסיפה: "התקשרנו לכל אחד וכמובן שבצד השני של הטלפון לא האמינו לנו".

"יש לנו חיים טובים, התאהבנו ממבט ראשון לפני 50 שנה, הקמנו משפחה לתפארת ואנחנו כל כך מאושרים שזכינו. אנחנו מתכננים לחלק את הזכייה בין הילדים על מנת שכל אחד ישדרג את חייו וכמובן כמו כל שנה ניסע לטיול משפחתי מורחב, אולי הפעם ניסע לדיסנילנד, נכדינו מאוד רוצים לנסוע לשם".

בצאתה מבית מפעל שיתפה הזוכה: "יש לי משפט שאני תמיד אומרת כשאני רוכשת כרטיס: אם אני מגיעה לרכוש סימן שאני אופטימית לגבי סיכויי הזכייה".

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. "מסר ליקום"  


 2. בושה  

  Dx

 3. אלוהים יברך אותך תיתן נדבות  

  אלירן

 4. כמה כמה  

  lol

 5. אז למה מלאת טופס  

  חיפה

 6. חרטה  

  יהודי פשוט

 7. טוב שגילית לבורא עולם אחרת לא היה יודע.  (ל”ת)

  אווה

  • יודע הכל, 


 8. אמונה  


 9. שיתף את בורא עולם וחדרי חדרים וכל המדינה.  (ל”ת)

  נחמן

 10. הזוכה  

  בבר

 11. תפסיקו להמר גוזלים אותכם שוד לאור היום  (ל”ת)

  המאמרים

;