1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

לוין בכנס סגור: "אם נהיה נחושים ננצח"

שר המשפטים יריב לוין אמר בכנס פעילים סגור של הליכוד: "אם נהיה נחושים ננצח". על שופטי בג"ץ: "אנחנו מקבלים משהו שלא קרוב לדמוקרטיה ואסור להשלים איתו"

שלו שינברגה' תשרי תשפ"ד 20/09/2023 20:58

בזמן שנתניהו בארה"ב יריב לוין יריב לוין צילום: ערוץ כנסת

שר המשפטים יריב לוין סיפק הערב (רביעי) מספר אמירות מעניינות בעניין הרפורמה המשפטית בכנס פעילים סגור של חברי הליכוד - זאת בזמן שראש הממשלה נתניהו מבקר בארה"ב ואומר כי הוא מכוון לפשרה.

לפי הציטוטים שהובאו ב'ישראל היום' אמר לוין לפעילים: "אם נהיה נחושים-ננצח". עוד הוסיף: "המציאות שאנחנו מתמודדים איתה התכנסה לחודש שבו איכשהו כל האמת על מערכת המשפט מתגלה. בג"ץ שם את עצמו מעל הממשלה. בג"ץ אומר אני לוקח את הסמכות המכוננת של הכנסת".

עוד הוסיף: "בסוגיית הנבצרות, המטרה שלהם היא להפיל את הממשלה ואת נתניהו כי סילוקו יוביל להתפוררות הימין". לוין אמר על שופטי בג"ץ: "הם מעל העם, החוק וגם בוחרים את עצמם. אנחנו מקבלים משהו שלא קרוב לדמוקרטיה ואסור להשלים איתו. איזה איזונים יש על בג"ץ? העם כבר החליט לבחור מישהו והם יכולים לזרוק אותו".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נבל  

  ככ

  • לא.. הנבל זה אתה וחבריך - שמנסם למרת הבחירות להשליט כאן, לא בעניינים "משפטיים", 15 איש שלא נבחרו שימשיכו שלטון שמאל פרוגרסיבי. (ל”ת)

   ד.

 2. צודק  (ל”ת)

  ד.

  • אנו לא צריכים שופטים העם ישפוט ויוציא את גזר הדין .ואם כבר ימנו שופטים בעתיד הרי הם צריכים להיות כפופים לממשלה ולחייב ולזכות נאשמים בהתאם להוראות הפוליטיקאים. (ל”ת)

   נתן

;