1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. ביטחון

מנהיג חמאס בגדה: נסכים לשחרור חטופים - תמורת הפסקת אש של יממה

מנהיג חמאס בגדה חסן יוסף ח'ליל אמי כי ארגון החמאס יסכים לשחרור נשים, ילדים וזרים בתמורה להפסקת אש של יממה: "נעשו טעויות, אנחנו בני אדם ובני אדם עושים טעויות"

שלו שינברגה' חשון תשפ"ד 20/10/2023 12:34

"נעשו טעויות" חדר המבצעים של חמאס חדר המבצעים של חמאס צילום: Abed Rahim Khatib/Flash90

אחד ממקימי ארגון החמאס ומראשיו בגדה, השייח' חסן יוסף ח'ליל, אמר כי בתמורה להפסקת אש בת יממה הוא מאמין שניתן לשחרר חלק מהחטופים המוחזקים בעזה.

הבכיר אמר בריאיון לעיתון הקנדי "גלוב אנד מייל" כי הוא מדבר על שחרורם של נשים, ילדים ובעלי אזרחות זרה. בריאיון אמר: "נעשו טעויות, אנחנו בני אדם ובני אדם עושים טעויות".

בתוך כך, אתמול חשף צה''ל נתונים חדשים על החטופים והנעדרים, לפיהם מתוך כ-200 חטופים שיש מידע על הימצאם בשטח רצועת עזה - עשרות בודדות (פחות מ-30) הם ילדים עד גיל 18. כ-10-20 מהם קשישים בני 60+. רובם של החטופים בחיים, אך יש גם גופות שנחטפו לרצועה.

בנוסף, ישנם עוד כ-100-200 ישראלים המוגדרים נעדרים, שאין מידע על מקום הימצאם. זאת לעומת כ-3,000 אנשים שהוגדרו נעדרים ביום הראשון למלחמה, ומאז מספרם הצטמצם מאוד כשהגיע מידע ודאי על מקום הימצאם (אותרו בחיים, אותרו מתים, או שנודע שהם חטופים).

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. "נעשו טעויות, אנחנו בני אדם ובני אדם עושים טעויות". הדבר האחרון שאפשר להגיד אליכם הוא שאתם בני אדם  


 2. אתם בני אדם ????אתם מפלצות של השטן הם מתכוונים שהם עשו טעות שהם לא השמידו יותר ישובים כולכם תושמדו בקרוב השם יקום דם ישראל  (ל”ת)

  דוד

 3. לא עושים כזאת טעות. אתה לא אדם אתה חיה מטורפת. אסור להכנע. נגמר להפ המלאי במנהרות הם רוצחם לחדש אותו. ימח שמם  (ל”ת)


 4. צריך לכתוב שמותיהם אולימיש כאלו שלא דווחו שחזרו. וכו' או אולי יש כאלו שנחשבים נעדרים ויודעים חבריהם שנלקחו כגופות רח"ל  (ל”ת)


 5. אתם לא בני אדם וזה לא טעות, ועל זה תשלמו, תשחררו את כל השבויים בלי תנאי  

  צבי

 6. מי הסמיך אותו לדבר, למה סינוואר לא מניח את הנשק ומבקש הפסקת אש?  (ל”ת)

  חיים

 7. חחח הפסקת אש  

  ג

 8. אתם חלאות.  


;