תל אביב 27° באר שבע 28° חיפה 28° ירושלים 27°
י"ג אדר א' התשפ"ד
22.02.2024
"מחזירים אותם עכשיו"

לא שוכחים את השבויים והנעדרים: אזרחי ישראל מדליקים את האור

יוזמה של מאות גופים ברחבי הארץ - כולל כנסת ישראל, עיריות, תחנות משטרה, קניונים, איצטדיונים ועוד, לא שוכחים את השבויים והנעדרים: אזרחי ישראל מדליקים את האור. במוצאי שבת בשעה 20:00 כל המדינה תדליק את האור ותפיץ תקווה למען החטופים והנעדרים, המסר. "מחזירים אותם עכשיו"

לא שוכחים את השבויים והנעדרים: אזרחי ישראל מדליקים את האור
קובי הר צבי

שבועיים בדיוק אחרי שפקד אותנו האסון הנורא, קורא מטה המשפחות להחזרת החטופים והנעדרים לכל עם ישראל לצאת למרפסות ולחלונות במוצאי שבת ב-20:00, לרגע סמלי של אור מול החושך, להדליק את האור, ולשיר "התקווה", להזדהות עם מאבק המשפחות להחזרת החטופים והנעדרים.

יקחו חלק ברגע המיוחד הזה: כנסת ישראל תואר בכחול ולבן, בטקס מיוחד בהשתתפות יו"ר הכנסת ומשמר הכבוד. גם טיסות אל-על, תחנות המשטרה, עיריות, קניונים, אצטדיונים וגופים נוספים כבר נרתמו ליוזמה ויוארו בכחול ובלבן.

זהו רגע של אחדות, הזדהות ותקווה. להדליק את האור, ולהבהיר למשפחות שהחזרת החטופים והנעדרים נמצאת בראש סדר העדיפויות של כולנו. הם שם וצריך להוציא אותם מיד.

הצטרפו ליוזמה, תעדו את עצמכם מדליקים את האור בפנסי הטלפון הסלולרי, במרפסות ובחלונות, שירו את "התקווה", והעלו את הסרטונים והתמונות לרשתות בליווי האשטאג #מחזיריםאותםהביתהעכשיו.

צוותי תקשורת רבים יתעדו מיצגים ומוקדים שישתתפו ביוזמה "מדליקים את האור, מפיצים תקווה".

בנוסף נציגי משפחות חטופים ונעדרים יקבלו יחדיו את השבת לצד שולחן ארוך, וסביבו 203 כיסאות ריקים הממתינים לבואם של החטופים והנעדרים. קבלת השבת תתקיים בשעה 15:30 בכיכר החטופים והנעדרים ברחבת מוזיאון תל אביב.

תל אביב חמאס מלחמת חרבות ברזל חטופים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }} | {{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }} | {{ reply.date_parsed }}
טען עוד