1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

ראש הנחש: מנהיג חיזבאללה נפגש עם בכירי חמאס בביירות

מזכ"ל חיזבאללה נפגש עם בכירי חמאס. במהלך הפגישה הצדדים דנו "באירועים מאז השבעה באוקטובר". הודגשה חשיבות המשך התיאום הרציף בין הצדדים "תוך עמידה איתנה על מנת להשיג את הניצחון המובטח"

ישראל לפקוביץט' כסלו תשפ"ד 22/11/2023 11:41

ברקע ההתפתחויות נסראללה עם בכירי חמאס, ח'ליל אל-חיה ואוסאמה חמדאן נסראללה עם בכירי חמאס, ח'ליל אל-חיה ואוסאמה חמדאן צילום: ארגון חיזבאללה

מזכ"ל חיזבאללה נפגש עם בכירי חמאס חליל אל-חיה ואוסמה חמדאן. לפי חיזבאללה במהלך הפגישה הצדדים דנו באירועים מאז השבעה באוקטובר ועשו הערכת מצב לעמדות, ההתפתחויות והאפשרויות בכל החזיתות ובייחוד בעזה. הודגשה חשיבות המשך התיאום הרציף בין הצדדים תוך עמידה איתנה על מנת להשיג את הניצחון המובטח.

העיתון הלבנוני נידאא' אל-וטן דיווח כי ההפוגה בעזה תחול גם על דרום לבנון. "חיזבאללה יהיה מחויב להפוגה אם ישראל תהיה מחויבת לה" נכתב בעיתון.

בתוך כך בחמאס מודיעים הבוקר רשמית על חיסולו של ח'ליל ח'ראז, המפקד הבכיר בשלוחת חמאס בדרום לבנון. צוין בהודעה פועלו למען חמאס גם בזירה הפלסטינית ומחוצה לה.

ח'ליל ח'ראז המכונה אבו חאלד, חוסל אתמול עם שלושה פעילים נוספים בלבנון, הוא היה סגן מפקד שלוחת חמאס בלבנון והכווין טרור מלבנון ליהודה ושומרון.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. איך ישראל לא הורידה  (ל”ת)


  2. כמו התמונות של הרבנים על הקירות  

    כמעט

  3. למה לא מחסלים אותם כבר  (ל”ת)


;