1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. פרסום ושיווק

תכירו את 'מנטוס'

'פרסומי ישראל' יריצו קמפיין למותג 'מנטוס' שקיבל כשרות מהודרת, בהיקף של 150 אלף דולר
נתי טוקר, כ"ה טבת תשס"ו 25/01/2006 00:00

מנכ"ל 'פרסומי ישראל', ישראל גולדברג (שני מימין), אצל הגר"ח קנייבסקי מנכ"ל 'פרסומי ישראל', ישראל גולדברג (שני מימין), אצל הגר"ח קנייבסקי

יבואני הממתקים 'ליימן שליסל' יוצאים בקמפיין להחדרת מותג הסוכריות 'מנטוס' למגזר הדתי-חרדי. היקף הקמפיין עומד על 150 אלף דולר. הקמפיין ייערך באמצעות משרד הפרסום של 'ליימן שליסל' במגזר הדתי-חרדי, 'פרסומי ישראל'.

זו הפעם הראשונה שנערכת פעילות שיווקיות למותג 'מנטוס' במגזר הדתי-חרדי. בחודשים האחרונים קיבל המותג את הכשרות המהודרת של חוג חתם סופר בני- ברק, בכדי להתאימו לדרישות הכשרות של הציבור החרדי.

חברת 'ליימן שליסל', הנמצאת בבעלות שתי משפחות דתיות, משווקת מגוון מותגי ממתקים, בהם 'מנטוס', 'רוזמרי', 'מרסי', 'הוט פופ'. לחברה גם פעילות בתחום הסיגריות, ולאחרונה היא חתמה על הסכם שיתוף פעולה ארוך טווח עם החברה הבריטית 'גאלהר'. במותג 'מנטוס' מושקע הון רב. רק לאחרונה יצאה החברה בקמפיין פרסומי במגזר הכללי, בהיקף מדווח של מיליון דולר.

בעבר יצאה החברה בפעילות למגזר החרדי למותג הפופקורן הכשר לפסח 'הוט פופ' לקראת חג הפסח.

מנכ"ל 'פרסומי ישראל', ישראל גולדברג, אומר, כי 'ליימן שליסל' עושה מאמצים רבים מול יצרניות הממתקים בחו"ל על-מנת שיותאמו גם לדורשי הכשרות המחמירה במגזר החרדי. לדבריו, הדרך לקבלת ההכשר המהודר ל'מנוטס' הגיעה לאחר שהוצא הג'לטין מתוך הסוכריות. גם בעתיד מתכוונת החברה לעבוד מול החברות היצרניות בחו"ל על-מנת להגיע לרמת כשרות מהודרת. עיקר הפעולות הנדרשות לשם כך הן הוצאת הג'לטין והחלפת חלב עכו"ם בחלב ישראל.

למותג 'מנטוס' יערך מסע פרסום נרחב בעיתונות הדתית-חרדית, והוא יכלול גם פעילות קד"מ של חלוקת סוכריות בריכוזים החרדיים.

בימים אלו עמלים ב'פרסומי ישראל' על הפקת דיסק מוזיקה חסידי עם זמרים חסידיים מובילים שיחולק לצרכני 'מנטוס'.


באדיבות 'עניינים'
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. :)  

    שני

;