1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

כשלון המו"מ: צה"ל תקף יעדים ברצועת עזה • צפו

חיל האוויר תקף ארבע מטרות טרור של ארגוני החמאס והג'יהאד האיסלאמי • צפו בוידאו חדש תוצרת לוחמי החמאס
אלי שלזינגר, בחדרי חרדיםו' ניסן תשע"ד 06/04/2014 01:55

לוחם חמאס פלסטיני מחבלהלילה (מוצ"ש), מעט לאחר חצות, תקפו כלי טיס של חיל האוויר יעדים בצפון ובדרום רצועת עזה, השייכים לארגוני חמאס והג'יהאד האיסלאמי.

הפלסטינים דיווחו על תקיפה לעבר חוף ימה של רפיח, אתר של הזרוע הצבאית של חמאס בחאן יונס, בכניסה לבית חנון בצפון רצועת עזה. הפלסטינים דיווחו גם כי אזורים נרחבים בצפון הרצועה נמצאים בעלטה בעקבות התקיפה. דובר משרד הבריאות בעזה מסר כי לא ידוע עד כה על נפגעים בתקיפות.

מצה"ל נמסר כי ארבע מטרות טרור בצפון רצועת עזה ומטרת טרור נוספת בדרומה הותקפו על ידי כלי טיס של חיל האוויר, זאת לאור ירי תלול המסלול שבוצע לעבר שטח מדינת ישראל. זוהו פגיעות מדויקות במטרות.

"צה"ל לא יסבול כל ניסיון פגיעה באזרחי מדינת ישראל ובחיילי צה"ל וימשיך לפעול בנחישות ובעוצמה כנגד כל גורם אשר מפעיל טרור נגד מדינת ישראל. ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו האחריות", נכתב בהודעת דובר צה"ל.

על פי מקורות פלסטינים, אחת המטרות שהותקפה היתה "חממה" באזור ההתנחלות לשעבר נצרים. עוד דיווחו כי היה ניסיון שיגור רקטה לעבר ישראל, אך ככל הנראה מדובר בניסיון שיגור כושל, שכן לא ידוע על נפילות בשטח ישראל.

לוחמי חמאס בסרטון חדש

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. צריך לקרוע אותם  (ל”ת)


  2. צריך הרבה תפילות רק זה יעזור  (ל”ת)


  3. לא "לוחמי החמאס" אלא "מחבלי המאס"  

    יהודי

  4. הם כיסו אקדחים עם גיבוב פלסטיק ופח, ומרגישים גדולים, עם נשק 'מרשים',  (ל”ת)


;