1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

כבכל שנה: 'המדריך' המקיף של 'בחדרי' לשמחות בית השואבה • כנסו ושמרו לכל החג

סוכות תשע"ח: 'בחדרי חרדים' עם מאות מיקומים וזמנים מדויקים של שמחות בית השואבה, הופעות, הקפות שניות וזמני ה'טישים' והאושפיזין בחצרות האדמו"רים ברחבי הארץ והעולם • יש לכם אירוע להוסיף? טקבקו לנו
משה ויסברג, י"ג תשרי תשע"ח 03/10/2017 14:11

שואבה (4)



יום חמישי, מוצאי יום טוב ראשון אור לט"ז תשרי:

בבית הכנסת חסידים באלעד בראשות המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן, עם הקלידן שמוליק לוטרמן ומקהלת 'יחד'.

מוסדות "סוכת דוד" בירושלים, עם הזמר ישי שלר בליווי תזמורתו של שניאור רוזנבלום.
ישיבת אבן האזל באלעד, עם הקלידן משה לוין.

בית הכנסת "אוהל יוסף" במושב בית חלקיה, עם הקלידן קובי וינר.

במגדל העמק רחוב הגפן חניכי הישיבות, עם אשר גבאי שלמה כהן וליפא שמלצר.

בביהכנ"ס המרכזי משכן באבד גבעת שאול ירושלים יופיעו הקלידן רפי שטיין והזמר מוטי לייכטר.

ישיבת 'חמד', לצעירים בהיכל ביהכנ"ס אהל יעקב ולאה בבני ברק בליווי תזמורת.

ישיבת 'משכן שלמה' בירושלים, עם הזמר שלום ברנהולץ ותזמורתו.

בית הכנסת 'שאגת אריה' ברמות 06, עם הזמר מאיר לוי והקלידן עמנואל סטיוי.

הישיבה לצעירים 'קדוש יעקב' באשדוד, בליווי תזמורת.

בית המדרש מנחת שלמה בצפון בב"ב, עם נחום גולדמן ותזמורתו.

ישיבת קמניץ בירושלים, עם הזמר מנחם בלוי והקלידן אשר פישר.

בית כנסת נצח ישראל בשכונת ריב"ל בבית שמש, עם מנדי גולדברג ותזמורתו.

בתי הכנסת תורה וחסד (חניכי הישיבות ) ותפילה למשה במערב בני ברק עם הזמר אברהם ריס ותזמורתו.

בבמה המרכזית בבית הכנסת אלקבץ בצפת עם אברומי וינברג.

ישיבת 'אהל תורה' לצעירים ברמות בירושלים, בליווי תזמורתו של איציק אהרן עם הזמר יוני ברגר.

בביהכנ"ס בית יצחק נתיבות, יופיעו הזמר קובי גרינבוים עם תזמורתו של שאול כהן.

בישיבה התיכונית רמת גן יופיע הזמר שלמה כהן עם תזמורתו של עמי כהן.

בביהכנ"ס אהל איתן רח' מעגלות הרב פרדס בנווה יעקב יופיע מוטי גלזר ותזמורתו.

ישיבת וילקומירר באשדוד, עם הזמר דיויד טויב ותזמורתו של שימי יאקב.

ישיבת מיר לצעירים ברמת שלמה בירושלים בליווי תזמרות.

שמחת בית השואבה של הראשל"צ הגאון רבי אליהו בקשי דורון ברחוב רג'ואן 1 בית וגן ירושלים עם הפייטן אליהו אוזן.

אולמי בית ישראל בירושלים מוסדות יד עזרה בנשיאות הגה"צ רבי אשר פריינד זצ"ל, עם תזמורתו של רובי בנט והזמר אהרלה שרף.

הופעה של חסידות מישקולץ בפתח תקוה בהשתתפות הזמרים בני פרידמן, חיים ישראל ומיילך קאהן.
היכל הספורט המרכזי רח' התקווה 76 תל אביב תזמורת המנגנים, זמר אורח: חיים ישראל.

בית הכנסת 'דברי שיר' ברחוב זכריה בבני ברק, בליווי תזמורת של אביגדור רוט.

ישיבת 'בית דוד' לצעירים בבני-ברק, בליווי תזמורת של יהודה פליישמן בליווי דודי פלדמן.

בהיכל הספורט ברח' התקווה 76 בתל אביב עם חיים ישראל ותזמורת המנגנים.

ישיבת חכמת שלמה ברחובות, בליווי תזמורת.

ישיבת 'עטרת יואל' רחוב אמרי ברוך בבני ברק, עם הזמר שלמה אשר.

בית המדרש דינוב בביתר, עם הזמר יוסל לייפער בליווי הקלידן יענקי אנגל.

ישיבת חכמת שלמה בבני ברק, עם הזמרים שרוליק שטרן וחיים עקשטיין.

הופעה בעיר רחובות בבמה המרכזית, עם הזמרא אייל טויטו בליווי תזמורת מורחבת.

ישיבת בית אליהו בשיכון ה' בבני ברק עם הקלידן חזקי כץ והזמר משה וייס.

באולמי רפאלי באשקלון מנדי ג'רופי בליווי תזמורתו של המאסטרו יואלי דיקמן.

בית הכנסת המרכזי בקהילה החרדית באופקים עם רולי דיקמן בליווי תזמורתו של דביר כהן.

ישיבת משכן העדות לצעירים, עם אלי מילר ותזמורתו.

בבמה המרכזית בצפת סמוך לביהכנ"ס אלקבץ, עם אהרל'ה נחשוני ואברומי וינברג.

בקרית אברהם אשדוד בחסות העירייה עם הזמרים אבי מן ומידד טסה משעה 20:30.

במלון כינר הופעה מקהלת 'יחד' עם החזן דב פרידמן.

מוצאי שבת חול המועד אור לי"ח תשרי:

צילום: יעקב נחומי - פלאש 90
צילום: יעקב נחומי - פלאש 90


בית הכנסת 'דברי חיים' בפתח תקווה שמחת בית השואבה בשילוב זיץ עם אהרל'ה נחשוני ותזמורתו מקהלת 'נרננה', והזמר אברמי רוט.

בבת ים באמפי פיס בטיילת, עם אברהם פריד, ישי לפידות, חנן בן ארי, ותזמורתו של יובל סטופל.

ישיבת מערבא סמוך למתתיהו ומודיעין עילית, עם הרשי אייזנבך ותזמורתו של חיים פולק.

ישיבת 'תפארת הלוי' בירושלים, עם הקלידן משה לוין.

שמחת בית השואבה והילולת רבי נחמן מברסלב המרכזית ברחוב ג'ון קנדי בראש העין, עם כוכב הזמר המזרחי-חסידי אליקם בוטה ולהקתו.

מוצאי שבת - שמחת בית השואבה והילולת רבי נחמן המרכזית. רח ג'ון קנדי ראש העין.

בית הכנסת בית יהודה בשכונת בית וגן בירושלים עם הקלידן קובי וינר.

ישיבת גרודנא בבאר יעקב, עם הקלידן הרשי סגל והזמר יוסל'ה קרישבסקי.

ישיבת 'תורה ודעת' בני ברק הזמר חיים עקשטיין עם הקלידן חיים הרטמן.

ישיבת גרודנא באשדוד, עם הקלידן לייזר הופמן ותזמורתו.

בית הכנסת המרכזי 'זכרון שלמה' ברחוב אחימאיר בנווה יעקב בירושלים, עם החזן משה סלוטש
בליווי תזמורת.

איגוד בני הישיבות בנווה יעקב בבית הכנסת 'שערי תורה', עם הזמר יוני ברגר עם תזמורתו של מאסטרו יהודה גלילי.

בית הכנסת קהילת שטפנטש ברחוב מהרש"ל בני ברק, עם הזמר יואלי שטיינברג.

ישיבה לצעירים 'אמרי דעת' ברחוב סוקולוב בבני ברק, בליווי הקלידן אושי לנדסמן.

ישיבת 'זרע יצחק' בהר נוף ירושלים, עם הזמר אברהם ריס ושאול כהן.

ישיבת 'אמרי נועם' בירושלים, עם הזמר ישראל שטרן.

ישיבת 'דרכי דוד' לצעירים ברחוב רשב"ם בבני ברק בליווי תזמורתו של דודי ביטרמן.

קהילת חב"ד בכיכר המצבה בבית ים עם הזמר שלמה אשר.

ישיבת 'נחלת בנימין' בקרית ספר יופיע הזמר מוטי גולדמן עם הקלידן נחמן גולדמן.

ביהוד במה מרכזית אייל טויטו בליווי תזמורת מורחבת של ישראל סוסנה.

באמפי-תיאטרון בן גוריון 38 קרית מלאכי, עם הזמר איציק אשל והופעה של להקת מיתרי הזהב.

במרכז שכונת חב"ד קרית מלאכי, עם הזמר שמחה פרידמן.

שמחת בית השואבה המסורתית בסוכתו של הגאון רבי חיים פינטו ברחוב הרב אבוחצירה בקרית מלאכי בליווי תזמורת.

היכל התרבות ירוחם שמחת בית השואבה עם אייל טויטו ותזמורת מורחבת.

מעמד הקבלת פני רבו באולמי הינומה בבאר שבע, עם הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של אחיו יואלי דיקמן. זמר אורח: שולי רנד.

שירה ונגינה בבית הכנסת 'חזון יוסף' ברחוב בעל התניא בני ברק, עם מוטי גלזר.

ישיבת נתיבות יעקב שכונת סנהדריה המורחבת ירושלים, עם הזמר יוסל לייפער בליווי הקלידן והמעבד אלי קליין.

שמחת בית השואבה לילדי עלי שיח, באולמי בית ישראל בירושלים עם אמן הרגש מוטי שטיינמץ ותזמורתו של רובי בנט.

ברחבת אולם האירועים ברחוב הגר"א בעמנואל יופיע הזמר מידד טסה.

ישיבת 'נחלת שמואל' בירושלים יופיעו הקלידן רפי שטיין והזמר אלי וייס.

מתחם "חזון יוסף" רחוב יהודה הנשיא 47 פתח תקווה עם תזמורת המנגנים זמר אורח: נמואל הרוש.

יום ראשון, ג' דחול המועד:

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90


בהיכל מנורה מבטחים ביד אליהו בתל אביב שמחת בית השואבה המרכזית בראשות הראשל"צ הגר"י יוסף בליווי הזמר יעקב שוואקי, משה לוק, וניהול מוזיקלי רפי גריידי.

ישיבת נהורא במבוא חורון עם קובי ברומר ותזמורתו והזמר אבי מילר.

במבשרת ציון שמחת בית השואבה של מוסדות כנסת ישראל בליווי תזמורת, במרכז המוסדות רחוב הרקפת 2, בשעה 17:00 בהשתתפות רבני המוסדות הרה"צ רבי ישראל יהודיוף וראש הכולל הגאון רבי מרדכי ברגמן וסגן ראש המועצה מר מוטי חזיזה.

ישיבת 'שערי יושר' בירושלים עם תזמורתו של אשר גבאי.

ישיבת 'משכן התורה', ברחוב הלפרין פינת ברטונורה בבני ברק, עם הקלידן-זמר אברמי גולדשטיין.

ישיבת 'אור אלחנן' בשכונת רוממה ירושלים בהשתתפות רבני הישיבה ובלווי תזמורתו המלאה של שלומי מינצברג.

ב'קלויז' של ברסלב בשכונת ברכפלד במודיעין עילית, עם הזמר מוישי דוידוביץ והבעל מנגן אברהם שמואל דרדיק.

בית הכנסת קהל חסידים באלעד בראשות הגאון רבי ישראל זושא הורביץ רב קהילת החסידים בעיר אלעד, בליווי תזמורת.

בית הכנסת "יוצאי קול תורה" במודיעין עילית עם הקלידן קובי וינר.

בית הכנסת אהל אברהם בני ברק. הקלידן משה לוין בין השעות 19:00-21:00.

בית הכנסת 'אבן ישראל' בקרית הרצוג יופיע הקלידן משה לוין.

בבית מדרשו של האדמו"ר מלעלוב בקריה החסידית בית שמש הקלידן מנדי גולדברג עם מקהלת החסידות.

תלמוד תורה חכמת שלמה בירושלים בהיכל ישיבת חברון גבעת מרדכי לצעירים בליווי תזמורת.

בית חב"ד בנווה יעקב, ברחבת המרכז המסחרי בשעה 19:30 בליווי תזמורת.

ישיבת מודז'יץ בבני ברק עם הזמר חיים עקשטיין והקלידן יהודה זריל.

ישיבת מיר ברכפלד בליווי תזמורתו המורחבת של עמי כהן עם שלמה כהן.

ישיבת כנסת יצחק קרית-ספר, עם הזמר משה וייס והקלידן רפי שטיין.

הקבלת פני רבו אצל הגר"ש אויערבך בשכונת שערי חסד תזמורתו של שמשון דניאל בליווי מקהלה מורחבת.

ישיבת בית מאיר הגדולה בבני ברק לייבל'ה ליפסקר עם הזמר מוישי רוזנברג.

ישיבה לצעירים שערי תורה (חי"ש) בהיכל ישיבת רבינו חיים עוזר הקלידן אפרים וין עם הזמר מוישי קירזון.

ישיבת 'מאור התורה' בירושלים ירושלים אברהם ריס עם רן ויטלין.

בית הכנסת הר"ן בביתר עם הזמר ישראל שטרן.

ישיבת אור ישראל בפתח תקווה, עם הקלידן דודי פלדמן והזמר אהרלה שארף.

ישיבת מבשרת ליד ירושלים, עם ליפא שמעלצר יוסף חיים שוואקי בליווי דני אבידני ותזמורתו.

הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן בבית הכנסת משאת מרדכי בבית שמש.

בית הכנסת "בית אבא" בפתח תקוה בשעה 20:00 בערב עם הזמר אריק דביר ותזמורתו.

בית הכנסת "חתם סופר" (צעירים) עם הזמר מאיר גפני בשעה 20:00.

ישיבת תורת זאב ברחוב המלך דוד בממילא, בליווי תזמורת של אהרלה נחשוני.

ישיבת שערי דעה במודיעין עילית, עם שוקי קאזין ומוטי גלזר.

במתחם תמרים \רמי לוי רח' החוזה מלובלין 2 ביתר, תזמורת המנגנים עם הזמר אלי מרכוס מארה"ב.

במרכז שכונת חב"ד קרית מלאכי, עם הזמר מנחם פרנקל והקלידן זבולון נתנוב.

בית הכנסת המרכזי נאות הפסגה במודיעין עילית עם האורגניסט פסח באגד והזמר אלי מילר.

ישיבת 'בית שמואל' בקרית מטרסדוף בירושלים בשעה 22:00 עם יוני ברגר ותזמורתו של יהודה גלילי.

הישיבה הגדולה בישיבת ראדין נתניה בשעה 20:00 עם מוטי גולדמן והרשי הרטמן.

שמחת בית השואבה ברחוב החמישה 8 פתח תקוה, עם כוכב הזמר המזרחי-חסידי אליקם בוטה ולהקתו.

ישיבת אור אליצור ברחוב מנצור בן שמעון בני ברק עם הזמר שלמה אשר.

ישיבת נתיבות החכמה – (הרב וולפסון) בבית וגן י-ם עם הזמר יוסי לייפער בליווי הקלידן שמוליק לוטרמן.

ישיבת תורה לשמה ברחוב חזון איש בבני ברק. הקלידן שרוליק שטרן עם הזמרים חיים עקשטיין ואברמי לונגר.

בבית הכנסת "קול יהודה", חלוקת מילגות לאברכים ובחורי ישיבות שהשתתפו במבצע כתיבת חידושי תורה ותלמודו בידו, ושמחת בית השואבה המרכזית. בהשתתפות הגראשל"צ הגר"י יוסף, עם הזמר מנדי ג'רופי ולהקתו.

ישיבת יצחק ירנן באשקלון, עם אמיר אליהו ולהקתו.

שמחת בית השואבה המרכזית של קהילת המתמידים בביתר עילית עם הזמר מוישי ניילנדר ותזמורתו של אברהם בלטי.

הקהילה החרדית בנתיבות עם בני פרידמן בליווי תזמורתו של בני לאופר.

ישיבת קרלין לצעירים ברחוב בן יעקב 23 בבני ברק עם הזמר אביגדור רוט.

קהילת פאר תורה בביתר עם הזמר אבי מן והקלידן לירן אלקובי.

ברחבת בית המדרש לעלוב ירושלים בשכונת בית ישראל בליווי תזמורתו של יוסי גולדשטיין ומקהלת החסידות.

ישיבת שאגת אריה ברחוב זרביב בטירת הכרמל עם מידד טסה.

ישיבת מאורות התורה טלז סטון בגג ביתו של ראש הישיבה הגר"ש גריינמן ברחוב וולפסון 8 בבני ברק עם תזמורת ומעגל סגור.

ישיבת כנסת ישראל אשדוד, עם הזמר אייל טויטו ותזמורתו של ישראל סוסנה.

ישיבת כנסת יצחק בחדרה עם הקלידן רובי פוירשטיין והזמר נפתלי דויד.

ישיבת 'יקירי ירושלים' לצעירים ברחוב מלכי ישראל בליווי תזמורת.

ארגון יביע אומר ברחבת בית הספר בית יעקב בשעריה בפ''ת בליווי הזמר אליקים בוטא.

קהילת "חתם סופר" פתח תקווה הזמר מאיר גפני בליווי הקלידן שמואל יפת.

'בלב אחד' באולמי בית ישראל בירושלים - עם האורגניסט נפתלי שניצלר והזמרים שמילי אונגר, מיכאל שניצלר, בערי ובער ועוד.

יום שני, ד' דחול המועד:

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90


בקרית אתא אולמי גל עם אשר גבאי ומנדי גרופי.

בקרית יערים טלז סטון, במתחם כביש הכרם בליווי תזמורתו של בני לאופר, והזמרים זאנוויל וינברגר, גלעד פוטולסקי ומקהלת 'קולות'.

ישיבת חברון בגבעת מרדכי עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו.

ישיבת קובנא בגבעת שאול בירושלים, עם הזמר קובי ברומר בליווי דוד איכילביץ.

ישיבת 'אהל אברהם' באלעד יופיע הקלידן משה לוין.

בית הכנסת מאור שרגא אלעד. מהשעה 18:00-20:00 יופיע בין מנחה לערבית הקלידן משה לוין עם הזמר ברוך שכטר.

בית הכנסת 'אהל משה' ברחוב ב' בירושלים, עם הזמר מאיר לוי והקלידן אריק וינר.

ישיבת רש"י ירושלים, בליווי תזמורתו של שמשון דניאל עם הזמר משה דניאל.

תלמוד תורה פרי תואר באלעד, עם הזמר בני פרידמן והאורגניסט מושמוש.

ישיבת באר יעקב, עם תזמורתו של מאסטרו יהודה גלילי.

היכל התרבות אשקלון יופיע הזמר שלמה כהן עם תזמורתו של עמי כהן

הזמר יואלי דיקמן ותזמורתו מארחים את האמנים בערי וועבער ורולי דיקמן בשמחת בית השואבה המרכזית ברכסים.

בבית המדרש המרכזי רמת חפציה בבית שמש עם הזמר יוסל לייפער בליווי הקלידן מוישי נוטיק.

ישיבת רכסים בבית כנסת ויאמר משה בי-ם יופיע הקלידן הערשי הרטמן עם הזמר מוטי לייכטר ונשפן שמואל ניימן.

איחוד ק"ק תימן – בני תורה במודיעין עילית, בבית המדרש "פעולת צדיק" רחוב נתיבות המשפט 1, בניצוחו של כוכב הזמר התימני לוי גמליאל ותזמורתו.

האירוע המסורתי מול מערת המכפלה בחברון תחת אבטחה מיוחדת.

הישיבה הגדולה החדשה ברחוב בית הכרם 2 בירושלים, בשעה 20:00 בליווי תזמורת מורחבת של אלכס מיטלמן בליווי גדולי הזמר.

מנין אברכים בראשות הגר"י טיירי בבית מדרש לעלוב ברחוב רמב''ם בבני ברק בלווי תזמורתו של עדי נתנאלי.

ישיבת 'לב אליהו' בשכונת רמת שלמה בירושלים עם הזמר ישראל שטרן.

ישיבת 'פתחי שערים' במודיעין עילית עם הזמר שוקי קאזין והקלידן אליחי רחמני.

ישיבת 'דברי אמת' במודיעין עילית עם הזמר אברהם משה ברדוגו והקלידן שימי יאקאב.

שמחת בית השואבה המרכזית בעיר יהוד ברחוב קדושי מצרים עם הזמר שלמה אשר.

ישיבת באר התורה (גיל) בבית שמש, עם תזמורתו של אהרל'ה נחשוני ויוני ברגר.

הזמר מידד טסה יופיע בצהרים בשעה 14:00 בבית הספר מקור ברוך בתל ציון.

בכפר סבא במגרש הכדורסל רחוב אזר 51 הזמר מידד טסה בשעה 20:30

בית הכנסת חניכי הישיבות קרית מלאכי עם אברמי וינברג.

'זה לזה' באולמי תמיר בירושלים מקהלת מלכות והזמר זאנוויל וינברג עם הקלידן שמוליק לוטרמן.

ישיבת 'אורייתא' ברחוב הטורים 36 ירושלים, עם תזמורתו של בעל המנגן מוישי מנדלסון והזמר מוטי ויזל עם אמן הקלרינט שלמה מינצברג.

במרכז שכונת חב"ד קרית מלאכי – הזמר אוריה שיף עם הקלידן עובד מוניס

ישיבת 'עמלה של תורה' בירושלים הזמר מנחם בלוי עם הקלידן לייזר הרשקוביץ.

בית מדרשו של האדמו"ר מספינקא ברחוב דונולו ב"ב עם הזמר שלמה גובי ותזמורתו של רפי שטיין.

'בלב אחד' באולמי גן ההדסים במודיעין עילית בצהריים בליווי תזמורת מורחבת וזמרים.

יום שלישי ד' דחול המועד בצהריים ערב הושענא רבא:



בית עלה בירושלים עם הקלידן אשר גבאי עם יוני שלמה ואייל טויטו.

ברובע י"ז אשדוד ברחוב ישפה יופיע הזמר מידד טסה.

קומזינג חגיגי בבנייני האומה שדרות שז"ר 1, ירושלים בהשתתפות*מרדכי בן דוד, שמילי אונגר,
מקהלת 'בעלי המנגנים' ותזמורת המנגנים.

חיוך ללב באשדוד באולמי 'בית מלכה' עם מקהלת האחים וייס והזמר יואלי שטיינברג בשעה 13:00 בצהריים.

בית מדרש תורה והלכה שמחת חג בליל הושענא רבה בסוכת הרב ישראל אברמובסקי ראש בית המדרש בקרית יערים. בהשתתפות הרב מרדכי נויגרשל זיץ עם בעל המנגן איתי שוסטר

יום חמישי, מוצאי שמחת תורה - הקפות שניות:

הקפות שניות. צילום: שניאור שיף
הקפות שניות. צילום: שניאור שיף


בית מנחם בכפר חב"ד עם תזמורתו של גרשון פריישטט והזמר נמואל הרוש.

ישיבת 'אהל יוסף' בשכונת רמות בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבת 'דרכי דוד' בבית שמש תזמורת מורחבת של המאסטרו בני לאופר עם הזמרים מוישה קליין גלעד פוטולסקי ומקהלת יחד.

שיבת דעת חיים בבית וגן, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן אשר גבאי.

ישיבת 'עטרת ישראל' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורתו של אבי דרור, הזמר משה רוזנברג ואברמי קירשנבוים.

ישיבת אמיתה של תורה, במושב כסלון ליד בית שמש, עם הזמר אהרלה שרף והקלדין צביקי לוקר.

ישיבת שיח יוסף ברחוב עזרא בב"ב, עם הזמר חיים עקשטיין והקלידן ישראל פריד.

ישיבת 'כנסת חזקיהו' כפר חסידים עם הזמר יוני ברגר ותזמורתו.

ביהכנ"ס בני הישיבות רוממה רח' פ"ת 12 בירושלים בליווי תזמורת.

ביהכנ"ס חניכי הישיבות רח' גניחובסקי בליווי תזמורת.

ישיבת כפר גנים פ"ת בליווי תזמורתו של משה קליין.

במושב אשתאול (ע"י בית-שמש, מטה יהודה) בבית הכנסת "נצח ישראל", עם כוכב הזמר המזרחי-חסידי אליקם בוטה ולהקתו.

ביהכנ"ס חניכי הישיבות שתילי זיתים בבני ברק בליווי הקלידן אושי לנדסמן.

ישיבת 'בית מתתיהו' בבני ברק, עם תזמורת חסידי קרלין.

בית מדרש אהבת תורה בית שמש עם מקהלת מלכות והזמר שמעון דוידוביץ.

ישיבת 'בית שמעיה' ברחוב הרב פוברסקי בבני ברק עם מנדי וייס בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן.

בבית המדרש של חסידות 'לובלין', ברחוב אלישע פינת האדמו"ר מגור בבני ברק, עם הקלידן-זמר אברמי גולדשטיין.

ישיבת רש"י ברחוב צפניה בירושלים, בליווי תזמורתו עד אור הבוקר.

ישיבת 'ברכת אפרים' ברחוב צפת בני ברק, בליווי תזמורת.

קהילת זכרון יעקב בית כנסת מסילת ישרים יופיע הקלידן הערשי הרטמן.והזמר שלמה גובי.

בית המדרש לעלוב ירושלים בבית ישראל בליווי תזמורתו של יוסי גולדשטיין ומקהלת החסידות עד השעות הקטנות של הלילה.

בשכונת יד אליהו בתל אביב עם הזמר שלמה אשר ברחבת בית הכנסת "באר מים חיים" ברחוב הפלמ"ח.

ישיבת 'חברת אהבת שלום' בראשות המקובל הגר"י הלל, עם עמוסי דיקן ואהרל'ה בנדר עד השעה 6:00 בבוקר.

ישיבת 'בית הלוי' בראש העין בראשות רבי אבנר עפג'ין הקפות שניות מרכזיות עם תזמורת.

ישיבת 'אור החיים' בירושלים בראשות הגאון רבי ראובן אלבז, אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים
לישיבה בליווי תזמורת.

ישיבת 'רשב"י' ברחוב השל"ה בבני-ברק, עם צאת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

ישיבת 'חזון עובדיה' ברוממה בירושלים, בהשתתפות הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף נשיא הישיבה, בליווי תזמורת.

ישיבת 'אור ברוך' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הקלידן נחמן גולדמן והזמר יהודה ויס.
הקפות שניות המרכזית ברמת שלמה בביהכנ"ס משכנות יעקב.

ישיבת 'אור לציון' בשכונת גוש שמונים בירושלים עם הזמר שלמה כהן ותזמורתו של עמי כהן.

ישיבת 'גבעת שאול' בשכונת גוש 80 בירושלים, בליווי תזמורת של יוסי מייזליש.

ישיבת 'אמרי דעת' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבת 'אורחות מאיר' בשכונת בית וגן הקפות עם הבעלי מנגנים אשר פישר ומנחם בלוי.

ישיבת 'אש התלמוד' בהר נוף בירושלים עם הבעלי מנגנים שמואל גפנר וצביקי מילר.

הקפות שניות עם המנגנים רחוב פוסטר 2 בהרצליה עם הזמר חיים ישראל.

ישיבת 'יסודות התורה' בתל אביב, עם שלמה גובי והזמר שמוליק וינרייך.

ישיבת יסודות במושב, עם הזמר קובי גרינבוים ויהודה גלילי ותזמורתו.

ישיבת באר יצחק טלז סטון בליווי הקלידן איציק אהרן.

יוסל'ה קרישבסקי יענקי לנדא ושלמה מינצברג עם מקהלה גדולה בקהילת המתמידים בראשות הגר"ל מינצברג.

ישיבת 'באר התלמוד' (יקירי ירושלים) ברחוב מלכי ישראל בירושלים עם הזמר שרוליק קלצקין והקלידן רפי שטיין ותזמורתו.

במה המרכזית בנתניה אייל טויטו בליווי תזמורתו מארחים את משה לוק ולהקת הבניםomen בליווי תזמורתו של מיכאל חדד.

ברחבת מתנ"ס פוסטר רח' פוסטר 2, הרצליה עם תזמורת המנגנים והזמר חיים ישראל.
במוסדות 'עטרת חכמים' בחולון בראשות הגר"ח רבי עם הזמר רולי דיקמן בליווי הקלידן שמואל יפת.

ישיבת באר יצחק טלז סטון עם הזמר אבי מן והקלידן לירן אלקובי.

בפארק העירוני בחדרה, עם ילד הפלא נתנאל מנת, ברל צוקר, הזמר עדי רן, מקהלת יחד ותזמורת
של שאול כהן.

בחצור הגלילית ברחבת העירייה הזמר אלי בן הרוש ותזמורת מורחבת.

ברחבת בית הכנסת ישמח ישראל רחוב הגליל בבני ברק, יופיע הזמר מידד טסה.



הרבי מפינסק קרלין בשמחת בית השואבה
הרבי מפינסק קרלין בשמחת בית השואבה


בחצר הקודש אוז'רוב: בבית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה בבני-ברק, שמחת בית השואבה במוצאי יו"ט ראשון בשעה 9:30, בליל הושענא רבה אמירת תהלים בציבור בשעה 10:30, טיש 'נעילת החג' במוצאי שמחת תורה לאחר מנחה, ולאחר מכן הקפות שניות.

בחצר הקודש אונגוואר: במוצ"ש יערך שמח"ב במרכז המוסדות בשכונת רמות בירושלים בראשות האדמו"ר. במוצאי שמחת תורה הקפות שניות.

בחצר הקודש אונגוואר מודיעין עילית: במוצ"ש אושפיזין דמשה בסוכת בית המדרש האדמו"ר יערוך את שולחנו. ביום א' ג' דחוה"מ יתקיים שמחת בית השואבה לאברכי החבורה בראשות האדמו"ר בשכונת גרין פארק במודיעין עילית.

בחצר הקודש אלכסנדר: ביום ראשון ג' דחוה"מ יגיע האדמו"ר לבית המדרש של החסידות בברכפלד שם תתקיים שמחת בית השואבה. ביום שני ד' דחוה"מ יעלה האדמו"ר יחד עם חסידיו בשעה 5 אחה"צ לתפילה בהר הצופים , בהושענא רבא לחר התפילה נערך לחיים טיש לאחר התפילה, את שמחת תורה יחגגו בחסידות בהיכל האודיטוריום העירוני ברחוב ירושלים בבני ברק.

בחצר הקודש אנטניא: ביום ראשון ג' דחול המועד יערך שמחב"ה לאחר תפילת מנחה בבית המדרש 'תפילה למשה' דחסידי אנטניא בחוב הושע בבני-ברק.

בחצר הקודש אש קודש: בראשות המשפיע הגה"צ רבי אלימלך‏ בידרמן יתקיים שמחת בית השואבה במוצאי יו"ט ראשון בבית המדרש חסידים בעיר אלעד, במוצ"ש אושפיזין דמשה באודיטוריום ברחוב ברסלב 4 בגבעה A בביתר עילית.

בחצר הקודש אשלג: בליל החג הראשון אושפיזא דאברהם אבינו ימסור האדמו"ר שיעור זוהר ולאחמ"כ טיש בסוכה שבבית האדמו"ר, ביום ראשון ליל אושפיזין דאהרן ולרגל היארצייט של האדמו"ר מפוריסוב זצ"ל, ימסור האדמו"ר שיעור בזוהר בשעה 6:30 בערב בהיכל בית המדרש ברחוב שד"ל בבני ברק. ובשעה 9:30 יתקיים טיש ושמחת בית השואבה, במוצ"ש בליל הושענא רבא סעודת דוד מלכא משיחא בשעה 9,00 בערב קריאת משנה תורה. בשמחת תורה בשעה 8 בערב מעמד הקפות שניות בליווי תזמורת.

בחצר הקודש אשלג: ביום שני אושפיזין דיוסף בשעה 8:30 בערב, ובמוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות לאחר תפילת מעריב בבית המדרש אשלג ברחוב אבן עזרא 4 בב"ב.

בחצר הקודש באבוב:‏ האדמו"ר מבאבוב עורך בכל לילה טיש בשעה 9 בערב, וביום שלישי עורך האדמו"ר טיש לרגל הושענא רבה כשעשרות אברכים מנגנים בכינורות, יתקיים בסוכה הגדולה בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש באבוב 45: האדמו"ר מבאבוב-45 יערוך בכל ערב בסוכה ברח ה-49 בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש באיאן: שמחב"ה המרכזית בהשתתפות אלפי החסידים ביום שני ליל אושפיזין דאהרן בשעה 7 בערב בסוכה הגדולה באוהל אייכלר ברחוב ברנדס, בערב שמח"ת יערך טיש פרידה מהסוכה בשעה 5:15 מוצאי שמחת תורה מעמד הקפות השניות עם מקהלת באיאן באוהל אייכלר ולאחמ"כ בהיכל הקלויז ברח' מלכי ישראל.

בחצר הקודש בוטושאן: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שני לילה לרגל אושפיזין דיוסף בסוכה שעל ידי בית המדרש בוטושאן ברחוב ישעיהו בבני ברק. בליוי מקהלת בוטשאן ובעל המנגן הרב ישראל גולדקנופף.

בחצר הקודש ביאלא: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום ראשון ג' דחה" מ לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע בהיכל בית המדרש הגדול של החסידות ברחוב יעקובזון בירושלים, ולאחר מכן ריקודים לכבוד שמחת הבית השואבה. האדמו"ר יערוך את שולחנו במוצ"ש בליל הושענא רבא.

בחצר הקודש ביאלא בני-ברק: ביום ראשון ג' דחול המועד אור לי"ט תשרי, יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, תתקיים בהיכל בית המדרש ברחוב ירושלים שמחת בית השואבה בשעה 8:30, וב-10:30 טיש בסוכה בגג בית המדרש, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בשעה 8:00.

בחצר הקודש ביאלא פשיסחא: במוצאי יו"ט ראשון אושפיזין דיצחק תתקיים שמחת בית השואבה לכבוד האושפיזין של האדמו"ר בסוכת בית המדרש. ביום ראשון ליל ד' דחול המועד יום ההילולא של אבי השושלת לבית ביאלא פשיסחא, יערוך האדמו"ר טיש הילולא מרכזי בסוכת בית המדרש, ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה בליווי תזמורת.

בחצר הקודש ביאלא רמת אהרן: ביום ראשון ג' דחול המועד אור לי"ט תשרי יומא דהילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ראש שושלת ביאלא, יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה הגדולה שבחצר בית המדרש 'משכן יחיאל' דחסידי ביאלא בשכונת רמת אהרן, בשעה 8:30 בערב לאחר הטיש תתקיים שמחת בית השואבה וריקודים לכבוד החג, במוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 10:00.

בחצר הקודש ביאלא לענטשא: ביום ראשון יערך טיש ושמחת בית השואבה לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, בסוכת בית המדרש ברחוב נהר הירדן 30 בשעה 8:30. ובליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו לרגל אושפיזין של בעל ה'להבת דוד' זצ"ל בשעה 10 בערב.

בחצר הקודש ביטשקוב: האדמו"ר יערוך הבדלה במוצאי יום טוב בשעה 21:30, לאחר מכן טיש אושפיזין ושמחת בית השואבה בליווי תזמורת, בליל הושענה רבה קריאת משנה תורה ולאחר מכן טיש, הקפות שניות בשעה 20:30 בליווי תזמורת.

בחצר הקודש בית יצחק ד'ספינקא: שמחת בית השאובה‏ כל ערב בשעה 8:45 בערב, ‏ובמוצ"ש ליל אושפיזין ד'משה‏ יתקיים המרכזי בבית המדרש בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש בעלזא: יערוך האדמו"ר מדי ערב את שולחנו בסוכה הגדולה בשעה 9:00 בערב. ביום שני אושפיזין דיוסף יערוך האדמו"ר טיש הנערך כל שנה באושפזין דיוסף הנקרא 'פרנסה ברוייט' יחלק האדמו"ר לחם לאלפי החסידים - והוא סגולה לפרנסה, לאחמ"כ תתקיים לראשונה השנה שמחת בית השאובה המרכזית בליווי נגנים בהשתתפות קהל אלפי חסידי בעלזא בארץ ובעלי המנגנים ר' ירמיה דמן, ר' יוסף צבי ברייער ר' דודי קאליש, ור' משה יוסף דמן. השיא בחצר הקודש טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה, החותם את תקופת ירח האיתנים. במעמד נושא האדמו"ר את ה'שטייעדיגע תורה' המפורסם.

בחצר הקודש דאראג: בסוכה שליד בית המדרש ברחוב יצחק נפחא בבני-ברק, יערך שמחת בית השואבה במוצ"ש אישפיזא דמשה, וכן ביום שני אושפיזין דיוסף בשעה 9 בערב. במוצאי שמחת תורה, לאחר טיש נעילת החג בשעה 10:00, יתקיים מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בליווי תזמורת.

בחצר הקודש דושינסקיא: שמחת בית השואבה כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים, ביום ראשון שמחת בית השואבה המרכזית ובה ייערך ריקודים בהיכל הבית מדרש הגדול. עם האורגניסט יואלי מרקוביץ ומקהלת חסידי דושינסקיא.

בחצר הקודש דז'יקוב ויז'ניץ: במוצאי יום טוב ראשון אושפיזין דיצחק שמחת בית השואבה בסוכה ולאחר מכן ריקודים בבית המדרש הגדול ברחובות.

בחצר הקודש דעעש ב"ב: האדמו"ר מדעעש יערוך את שולחנו במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק, בסוכת בית המדרש ברחוב רבי טרפון 3 בבני-ברק, ולאחר מכן שמחת בית השואבה.

בחצר הקודש הורנסטייפל: ביום ראשון ליל אושפיזין דאהרן שמחת בית השואבה בשעה 8:00 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב אחינועם בשכונת סנהדריה בירושלים, ובמוצאי שמחת תורה נעילת החג ולאחר מכן מעמד 'הקפת שניות'.

בחצר הקודש המתמידים: שמחת בית השואבה ‏המרכזית ביום ראשון בבית המדרש הגדול בגבעה B2 בביתר עילית. הקפות שניות בהיכל הישיבה 'תורת ה' - המתמידים ברחוב מנחת יצחק בירושלים במוצאי שמחת תורה בשעה-10 בלילה עד השעות הקטנות של הלילה.

בחצר הקודש ויז'ניץ: כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בקריה בבני-ברק, בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, בניצוחו של הבעל המנגן מאיר אדלר עם מקהלת חסידי ויז'ניץ והבעל מנגן יענקי דאסקל.

בחצר הקודש ויז'ניץ: כל ערב בסוכה הגדולה ברחוב שלמה המלך בבני-ברק בשעה 8:00 בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, עם מקהלת חסידי ויז'ניץ במוצ"ש המעמד המרכזי אושפיזין דמשה עד השעות הקטנות של הלילה עם שמוליק לוטרמן ומקהלת ויז'ניץ.

בחצר הקודש וואסלוי: האדמו"ר מוואסלוי ישבות במהלך כל החג סוכות בעיר אלעד, התפילות והטישים יתקיימו בקלויז 'זכרון אהרן' באיאן ברחוב בן זכאי 83 בעיר.

בחצר הקודש ווערצקי: בבית המדרש ברחוב השלושה בבני-ברק. ביום שני אושפיזין דיוסף בסוכה שע"י הבית מדרש, בליל הושענא רבה משנה תורה בשעה 8:30 לאחר מכן אמירת כל ספר תהילים, טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה בשילוב זריקת כ"ו תפוחים על ידי האדמו"ר כמנהג אבותיו. הקפות שניות בליווי תזמורות בשעה 9:00.



שמחת בית השואבה בלעלוב. צילום: יעקב לדרמן - פלאש 90
שמחת בית השואבה בלעלוב. צילום: יעקב לדרמן - פלאש 90


בחצר הקודש זוועהיל: שמחת בית השואבה במוצ"ש ליל אושפיזא דמשה רבינו בסוכה שבחצר בנין המוסדות ברחוב שמואל הנביא 26 בירושלים בליווי תזמורת עם הזמר מוטי גולדמן, ובמוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 9:00 בליווי תזמורת בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל.

בחצר הקודש זוועהיל: במוצ"ש אושפיזין דמשה (אושפיזין של האדמו"ר) בסוכה ברחבת בית המדרש החדש ברחוב יחזקאל פינת שמואל הנביא בירושלים הסמוכה לבית המדרש, שמחת בית השואבה בשעה 9:15.

בחצר הקודש זוטשקא: שמחת בית השאובה במוצאי יו"ט ראשון לכבוד אושפיזא דיצחק רבינו בשעה 8:30 בערב בסוכה שבסמוך לבית מדרש ברחוב באר מים חיים בב"ב.

בחצר הקודש זידיטשוב‏: שמחת בית השואבה במוצ"ש אושפיזין דמשה בשילוב טיש שיערוך האדמו"ר לרגל האירצייט של הגר"י שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם, בסוכת בית המדרש זידיטשוב ברחוב רבינא בב"ב.

בחצר הקודש זידיטשוב: במוצאי יו"ט ראשון יתקיים שמחבת בית השאובה ליל אושפיזא דיצחק בבית האדמו"ר ברחוב הרב שך 56 בב"ב.

בחצר הקודש זלאטשוב: שמחת בית השואבה בליל אושפיזין דאהרן ביום ראשון בסוכה ברחוב הרב שך 54 בב"ב.

בחצר הקודש חוג חתם סופר: שמחת בית השואבה המרכזית אצל האדמו"ר וגאב"ד 'חוג' הרה"צ רבי יוסף מאיר אלטמן יתקיים במוצאי החג הראשון ליל אושפיזין הגה"צ רבי יצחק שלמה אונגר זצ"ל גאב"ד ומייסד הקהילה בשעה 10 בערב , וכן במוצ"ש י אושפיזין דמשה בשעה 9 בערב בסוכה בחצר ביהמ"ד ברחוב אדמו"רי אלכסנדר בב"ב.‏

בחצר הקודש טאהש: האדמו"ר יערוך מידי ערב טיש בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדול ברחבת הבית מדרש בקרית טאהש בקנדה.

בחצר הקודש טאלנא: בליל שבת טיש ושמחת בית השואבה בבית המדרש ברחוב פישל בירושלים לרגל הילולת האדמו"ר רבי דוד מטאלנא זיע"א.

בחצר הקודש טאלנא: בבית המדרש באשדוד בליל שבת אושפיזא דיעקב טיש בסוכה לרגל הילולת האדמו"ר רבי דוד מטאלנא זיע"א.

בחצר הקודש טעמשוואר: האדמו"ר יערוך טיש ביום שני אושפיזין דיוסף ובמוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג בשילוב טיש יארצייט של האדמו"ר זצ"ל בשעה 6 בערב, לאחמ"כ מעמד הקפות שניות בבית המדרש 'ברכת אהרן' טעמשוואר ברחוב סוקולוב פינת רחוב הרב קוטלר בבני ברק.

בחצר הקודש טעמשוואר אלעד: שמחת בית השואבה ביום ראשון אושפיזין דאהרן כהנא בשעה 8:30 בערב בסוכה שבסמוך לבית המדרש ברחוב המאירי בעיר.

בחצר הקודש טשאקאווע: יערך מעמד הקפות שניות לאחר מעריב בבית מדרשו ברחוב יונה בירושלים.

בחצר הקודש טשארנוביל: כל ערב בחוה"מ תתקיים טיש, וביום ראשון אושפיזין דאהרן הכהן תתקיים שמחת בית השאובה בשעה 9 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב רבי ינאי 34 באשדוד.

בחצר הקודש טשרנוביל: האדמו"ר יערוך מידי ערב בשעה 8 את שולחנו לרגל האושפיזין בסוכת בית המדרש הגדול ברחוב חבקוק, והטיש המרכזי ייערך ביום ראשון ליל אושפיזין של אהרן הכהן לאחמ"כ יערך ריקודין של מצווה בבית מדרשו וכן בליל הושענא רבא יתקיים טיש בשעה 2 בלילה.

בחצר הקודש טריסק: במוצ"ש טיש ושמחת בית השואבה לכבוד אושפיזין דמשה, הקפות שניות מוצאי שמח"ת בביהמ"ד ברחוב הרב סורוצקין בירושלים בשעה 8:30.



בחצר הקודש לוצק: שמחת בית השאובה המרכזית תתקיים ביום ב' ד' דחוה"מ בשעה 7:30 בערב, בליל שבת יערוך האדמו"ר טיש לרגל שבת חוה"מ בשעה 9:45 בערב וכן טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה ברחוב שמואל הנביא 85 בירושלים.

בחצר הקודש לעלוב: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום ראשון ג' דחול המועד ושמחת בית השואבה המרכזית בליווי תזמורת ואבוקות של אש כמסורת אביו האדמו"ר רבי שמעון נתן נטע מלעלוב זצ"ל, בשעה 9 בערב בית המדרש של החסידות ברחוב מנחת יצחק בבית שמש, בליווי הקלידן מנדי גולדברג ומקהלת החסידות. קודם לכן כינוס לכלל ילדי החסידות בבית המדרש. כמו כן יתקיימו הקפות שניות במוצאי שמחת תורה.

בחצר הקודש לעלוב בראנוביץ: בסוכת בית המדרש ברחוב בן ציון גול בירושלים, בכל לילה תתקיים סעודה לכבוד האושפיזין, ביום ראשון סעודה מרכזית לרגל יום ההילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע. טיש מיוחד לפרידה מהסוכה בהושענא רבא אחר הצהריים, הקפות בליווי תזמורת במוצאי שמחת תורה בשעה 10:30.

בחצר הקודש לעלוב ירושלים: ביום ראשון ג' דחוה"מ אושפיזין דאהרן בערב יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה שעל יד בית המדרש בשכונת בית ישראל לרגל הילולת היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ולאחר מכן שמחת בית השואבה. נעילת החג והכינוס המסורתי לכלל החסידים יערך במוצאי שמחת תורה בשעה 7:30 בערב.

בחצר הקודש מאקאווא: שמחת בית השואבה במוצ"ש אושפיזין דמשה בבית המדרש מאקאווא בקרית אתא.

בחצר הקודש מאקאווא אלעד: ביום ראשון ג' דחוה"מ מעמד הכנסת ספר תורה שנדב ע"י הנגיד הרבני יוסף ברקוביץ מארה"ב, יוכנס לבית המדרש ברח' אבן גבירול 20 בעיר אלעד בשילוב שמחת בית השואבה המרכזית. התהלוכה בשעה 18:00 מבית הרה"ח שלמה משה ברקוביץ רח' אבן גבירול 32.

בחצר הקודש מהרי"ד מלעלוב: שמחת בית השואבה ביום ראשון אושפיזא דאהרן הכהן בשילוב היארצייט של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע. בשעה 7 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב בר אילן בירושלים.

בחצר הקודש מודז'יץ: שמחת בית השואבה המרכזי של החסדיות במוצ"ש חוה"מ אושפיזין דמשה יערך בבית מדרש ברח' חבקוק בב"ב. וביום ראשון יערך שמחב"ה לבחורי החסידות בהיכל הישב"ק. במוצאי החג הראשון יעלה האדמו"ר יחד עם חסידיו לתפילה בכותל המערבי. הקפות שניות - במוצאי שמחת תורה בשעה 11:00 בביהמ"ד עד השעות הקטנות של הלילה בהשתתפות אלפים, בליווי תזמורתו של אורי בקנרוט ומקהלת חסידי מודז'יץ.

בחצר הקודש מונקאטש‏: שמחת בית השאובה כל ערב, והמרכזי בליל אושפיזין ד'משה בסוכה הגדולה שע"י בית המדרש ברח' ה47&14 בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.

בחצר חסידות מישקולץ: יערך שמחת בית השואבה במוצאי החג הראשון ברחבה ברח' סלנט בפתח תקוה. עם הזמרים בני פרידמן מיילך קאהן וחיים ישראל

בחצר הקודש מכנובקא בעלזא: האדמו"ר יערוך בכל ערב טיש בסוכה בשטח הבניה שבסמוך לבית מדרש החדש ברח' האדמו"ר מגור 44 בב"ב. ביום שני יערוך האדמו"ר פרנסה טיש לרגל האושפיזין של יוסף.

בחצר הקודש מעזבוז': שמחת בית השואבה ביום ראשון ג. חול המועד באולמי היכל שלמה רחוב זבוטינסקי 110 פתח תקוה. כמו"כ יערוך האדמו"ר טיש בליל הושענא רבא בביתו בעיר פ"ת.

בחצר הקודש משכונת הרועים: בבית המדרש ברח' מאה שערים 57 בירושלים. במוצאי החג הראשון נעילת החג. וכן במוצאי שמחת תורה יערך נעילת החג מיד לאחר מנחה.

בחצר הקודש נאראל: ברחוב רש"י 3 בב"ב, האדמו"ר יערוך בימים ראשון ושני ג' וד' דחוה"מ את שמחת בית השואבה בסוכה שברחבת בית מדרש בשעה 7 בערב.

בחצר הקודש נדבורנה: ביו"ט ראשון של סוכות לאחר‏ תפילת המוסף קידושא רבא לרגל הילולת של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א הטמון בבישטנא. במוצאי יו"ט א' שמחת בית השואבה לכלל הבחורים בראשות האדמו"ר שישא מדברותיו בשעה 10 בערב. ביום שני ד' דחוה"מ אושפיזין דיוסף שמחת בית השואבה המרכזית לכלל חסידי נדבורנה בראשות האדמו"ר, בשעה 9 בערב בסוכה הגדולה בקרית נדבורנה בב"ב. הקפות שניות במוצאי שמחת תורה לאחר הטיש נעילת החג בחצות הלילה בערך ויערך עד השעות הקטנות של הלילה. במוצ"ש שמחת בית השואבה בבית המדרש של החסידות בעיר אלעד, שם ישא דברים הרה"ג רבי מנחם שטיין.

בחצר הקודש נדבורנה אלעד: ביום שני אושפזין דיוסף בשעה 8 בערב תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בסוכה בחצר בית המדרש 'באר יעקב' ברחוב פנחס בן יאיר 27. במוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות בשעה 9 בערב במתנ"ס העירוני יחד עם תזמורתו של מונה רוזנבלום ומקהלת "בורדערס" בניצוחו של אלי שפריי ממקהלת שירה.

בחצר הקודש נדבורנה באניא: ביום ראשון ג' דחול המועד בבית המדרש בשכונת הבוכרים ברחוב דוד פישל בעיר.

בחצר הקודש נדבורנה ביתר: שמחת בית השואבה המרכזית ביום ראשון ג' דחוה"מ בשעה 8:00 בערב במרכז החסידות ברחוב אש קודש 22 בגבעה A בעיר.‏ מוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות ב9 בערב.

בחצר הקודש נדבורנה ירושלים: האדמו"ר מנדבורנה ירושלים יערוך את שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק וביום ראשון אושפיזין דאהרן, בסוכה הסמוכה לבית המדרש ברחוב עזרא בירושלים עם הזמר איציק שפריי. במוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות ב11 בלילה.

בחצר הקודש נדבורנה צפת בראשות האדמו"ר, טיש ושמחת בית השואבה בהשתתפות רבני ועסקני העיר, במוצאי החג הראשון של סוכות.

בחצר הקודש ניקלשבורג‏: שמחת בית השואבה המרכזית במוצ"ש דחוה"מ ליל אושפיזין דמשה, בסוכה ברחבת בית מדרש ברח' נחום בשכונת גאולה בירושלים.

בחצר הקודש נחלת יעקב: בראשות הרה"צ המשפיע רבי צבי מאיר זילברברג, ביום ראשון ג' דחול המועד מעריב בזמן ר"ת בסוכה שברחבת ת"צ ויז'ניץ, לאחר מכן עריכת השולחן ושמחת בית השואבה בבית המדרש 'נחלת יעקב' ברחוב חנה בירושלים, במוצאי שמחת תורה נעילת החג בשעה 8:00 ולאחר מכן הקפות שניות.

בחצר הקודש סאדיגורה: ביום ראשון ג' דחול המועד יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית המדרש ברחוב גוטמכר בשכונת שיכון ה' בבני ברק, בשילוב טיש יארצייט לזקנו האדמו"ר בעל ה'קדושת אהרן' מסאדיגורה זיע"א, לאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה. במוצאי שמחת תורה נעילת החג בשעה 6:00 בערב.

בחצר הקודש סאסוב: בקרית ישמח משה, כל ערב בשעה 8:30 שמחת בית השואבה המרכזית ביום שני ליל אושפזין דיוסף וחלוקת פרנסה ברויט, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בבית המדרש הגדול בשעה 9 בערב.

בחצר הקודש סאטמר: האדמו"ר מהרי"י מסאטמר יערוך בכל ערב את שולחנו לכבוד האושפיזין של אותו ערב במעמד אלפי חסידים, המעמד המרכזי במוצ"ש אושפיזין דמשה - האושפיזין של אביו האדמו"ר בעל ה'ברך משה' זצ"ל, כאשר אלפים באים להשתתף בשמחת בית השואבה שתתקיים בסוכה הגדולה ברחבת הת"ת 'ויואל משה' סאטמאר בויליאמסבורג. במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג לאחמ"כ תתקיים מעמד הבאגלייטן למעונו של האדמו"ר, שם ישא האדמו"ר מדברותיו.

בחצר הקודש סאטמר: בסוכה הגדולה שע"י הבית המדרש בקרית יואל‏ מונרו, האדמו"ר מהר"א מסאטמר עורך כל ערב טיש, ביום ראשון אושפזין דאהרן הכהן אושפזין של האדמו"ר תתקיים שמחת בית השאובה המרכזית לאחמ"כ ריקודים בבית המדרש הגדול. במוצ"ש ישהה האדמו"ר בשכונת וויליאמסבורג שם יערוך האדמו"ר טיש לרגל הושענא רבה בשילוב סעודת מלוה מלכה בבית מדרש הגדול, שם ישהה האדמו"ר עד לאחר שמחת תורה, במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג לאחמ"כ מעמד הבאגלייטן המסורתי.

סאטמאר ב"ב: כל ערב שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה של הקהילה בשיכון סאטמאר בעיר.‏ במוצ"ש אושפוזין של משה יש בבית מדרש ריקודים עד שעות הקטנות של הלילה.

בחצר הקודש סטראפקוב: בליל יו"ט ראשון דסוכות ובמוצ"ש ליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית מדרשו "שערי ירושלים" ברחוב ניסנבוים. במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר הקפות שניות בשעה 8:00 בערב ובשעה 12 יתקיים טיש נעילת החג ומנהג הזריקת התפוחים בית מדרשו ברחוב מאה שערים.

בחצר הקודש סטריקוב: שמחת בית השואבה המרכזית לחבורת הבחורים ביום ראשון ג' דחוהמ"ס בסוכה הגדולה בסמוך לבית המדרש ברחוב האדמו"ר מצאנז בב"ב. במוצ"ש אושפיזא דמשה טיש ושמחת בית השואבה בסוכת בית המדרש, במוצאי שמחת תורה מעמד הקפת שניות.

בחצר הקודש סטריקוב: בסוכה שבמסוך לבית מדרש סטריקוב ברח' צפניה בירושלים. יערך שמחב"ה ביום ראשון ג' חוה"מ אושפיזין דאהרן בשעה 9 בערב.

בחצר הקודש סלאנים: בכל ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש בסוכת בית המדרש ברחוב דורש טוב בירושלים, ללא תזמורת, בהקפות שניות בליווי תזמורת.

בחצר הקודש סלונים: שמחת בית השואבה בימים ראשון ושני ג' וד' דחול המועד בשעה 8:00 בערב, וביום רביעי הושענא רבה יערוך האדמו"ר טיש בשעה 10:30 בבוקר, מעמד הקפות שניות בשעה 7:30 בערב בבית המדרש הגדול ברחוב שמואל סלנט בשכונת מא"ש בירושלים

בחצר הקודש סערט ויז'ניץ: ברמת ויז'ניץ בחיפה, תתקיים שמחת בית השואבה מדי ערב בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדולה ב'היכל הטישים' החדש. במקום מבצעת מקהלת סערט ויז'ניץ את הניגונים הייחודיים של החצר בניצוחו של ר' חיים בנט ותזמורת של הרה"ח ברוך כץ. במוצאי שמחת תורה יערך הקפות שניוך לתושיב חו"ל השוהים בארה"ק.

בחצר הקודש ספינקא: כמידי ערב בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק, ביום שני ד' דחול המועד אושפזין דיוסף בשעה 9 בערב שמחת בית השואבה המרכזית בריקוד הלפידים המסורתי עם תזמורתו של רפי שטיין והזמר שלמה גובי, בליל הושנעא רבה תתקיים טיש בשעה 9:30 בערב.

בחצר הקודש ספינקא בני ברק: תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש יארצייט הארבעים של האדמו"ר רבי נחמן כהנא מספינקא זצ"ל, בראשות בנו האדמו"ר, במוצאי יו"ט ראשון דסוכות בשעה 8:45 בערב, במוצ"ש בליל אושפיזא דמשה רבינו יערוך האדמו"ר טיש בסוכת בית המדרש 'אהל נחמן' ספינקא ברחוב יהושע 9 בבני ברק.

בחצר הקודש ספינקא גני-גד: במוצאי יו"ט ראשון טיש אושפיזין דיצחק, ביום ראשון ושני ליל אושפיזא דאהרן הכהן ויוסף בשעה 9:30 בערב, במוצ"ש ליל הושע"ר לאחר משנה תורה, בסוכה שעל ידי בית המדרש ברחוב גני גד 2 בבני ברק.

בחצר הקודש ספינקא מונסי: שמחת בית השואבה בשילוב סעודת הילולא הרה"ק רבי בעל ה'דברי ישכר' מספינקא זיע"א, תתקיים ביום ראשון אושפיזין דאהרן הכהן בסוכה בסמוך לבית המדרש בעיר מונסי בניו יורק.

בחצר הקודש סקווירא: בשיכון סקווירא בארה"ב, האדמו"ר מסקווירא יערוך טיש בימים ראשון ושני אושפיזין ואהרן הכהן ויוסף בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש הגדול, לאחמ"כ ריקודים בבית מדרש. במוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג בהשתתפות אלפי החסידים.

‏בחצר הקודש סקולען: שמחת בית השאובה תערך ‏כל ערב בשעה 8:30‏ בערב בבית המדרש הגדול בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש ערלוי: האדמו"ר מערלוי יערוך טיש במוצ"ש אושפיזין דמשה לרגל האושפיזין של האדמו"ר בסוכה הגדולה, במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג בבית מדרש הגדול ברחוב יותם בשכונת קטמון בירושלים.‏

בחצר הקודש פאפא: ביום שני ד' חוה"מ אושפיזא דיוסף יחלק האדמו"ר מפאפא לחם המסוגל לפרנסה בטיש בסוכה הגדולה בקרית פאפא בשכונת ווילימסבורג בברוקלין ניו יורק.



בחצר הקודש פוריסוב: בבית המדרש דרכי צדק ברח' לוי יצחק מבארדיטשוב 6 בשכונת מא"ש בירושלים, יערך שמחת בית השואבה בימים ראשון ושני ג' וד' דחוה"מ בשעה 8 בערב. במוצ"ש שמחת תורה יערך טיש נעילת החג ולאחר מעריב מעמד הקפות שניות$

בחצר הקודש פיטסבורג: עריכת הטיש בליל יו"ט ראשון של החג לרגל יומא דהילולא של הרה"ק רבי מרדכי מנדבורנא זיע"א 22:00, בכל לילות חוה"מ בשעה 21:30 בסוכה בסמוך לבית המדרש 'אמונת אברהם' בקרית פיטסבורג ברובע ז' אשדוד.

בחצר הקודש פינסק קרלין: בסוכה ברחבת הת"ת בשכונת בית ישראל בירושלים, ביום ראשון ושני ד' ה' חוה"מ בשעה 8 בערב.

בחצר הקודש פרמישלאן: בקריית הרצוג בבני ברק, ביו"ט הראשון של סוכות לאחר תפילת שחרית יתקיים קידושא רבא לרגל ההילולא של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א, ביום שלישי ליל הושע"ר יערוך האדמו"ר טיש בשעה 10 בלילה לרגל אישופיזא דוד המלך בשילוב מלוה מלכה לאחר משנה תורה. מעמד הקפות שניות מרכזי בשעה 9 בערב עד לשעות הקטנות של הלילה, כשעשרות ספרי תורה מוצאים מארון הקודש ומונחים על הבימה כמסורת של שנים.

בחצר הקודש צאנז: האדמו"ר עורך את שולחנו כל ערב בשעה 8:00 לכבוד האושפיזין של אותו יום בסוכה הגדולה הסמוכה לביהמ"ד הגדול. הטיש בלווי תזמורת של החסידות. במוצאי שמחת תורה מתקיים טיש נעילת החג הנקרא 'טיש התפוחים', בו זורק האדמו"ר תפוחים לעבר החסידים, הרואים בכך ישועות. בסיומו מתחיל מעמד ההקפות השניות הנמשך עד הבוקר. בבית המדרש צאנז ברחוב יהודה הלוי בב"ב, תיערך שמחת בית השאובה המרכזית במוצאי יו"ט ראשון בשעה 9 בערב.

בחצר הקודש צאנז קלויזנבורג: טיש בכל לילה בשעה 10:00 בסוכה הגדולה של בית המדרש הגדול במרכז החסידות בבורו פארק‏ שבברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש קאלוב: שמחת בית השואבה במוצ"ש אושפיזין משה של האדמו"ר, בשעה 10:30 בערב סוכה הגדולה בחצר בית המדרש 'בית משה' בשכונת ויליאסמבורג בברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש קאליב: האדמו"ר מקאליב יערוך טיש בשילוב שמחת בית השואבה במוצ"ש אושפיזין דמשה רכינו בשעה 8 בערב בבית המדרש קאליב ברחוב חנה בירושלים.

בחצר הקודש קאמרנא: בבית המדרש 'עטרת שלום' בשכונת ארזי הבירה בירושלים ביום ראשון אושפיזין דמשה עריכת הטיש בסוכה הגדולה ושמחת בית השואבה, קריאת משנה תורה ועריכת השולחן בליל הושענא רבא בשעה 8:30, נעילת החג והקפות שניות בליווי תזמורת במוצאי שמחת תורה בהיכל בית המדרש.

בחצר הקודש קוז'מיר: האדמו"ר יערוך את שולחנו בשעה 8:30 יום ראשון לכבוד אושפיזין דמשה בקרב קהל חסידיו בעיר אשדוד, ובמוצאי שמחת תורה יערך מעמד ההקפות שניות בשעה 9:30 בערב בליווי תזמורת כאשר במרכזה ההקפה השישית שהוקדשה על ידי האדמו"ר בעל ה'אמרי אש' ממודז'יץ זצ"ל לקדושי השואה בבית המדרש ברח' רש"י בב"ב.

בחצר הקודש קוז'ניץ: יתקיים טיש לרגל האושפיזין של האדמו"ר ביום ראשון ג' דחול המועד בשעה 19:00 בערב בהשתתפות רבים מתושבי תל אביב והסביבה, בסוכה שע"י בית המדרש קוז'ניץ ברחוב שרת פינת ויצמן, בכל הימים סעודת אושפיזין בשעה 11:00 בבוקר בסוכת בית המדרש.

בחצר הקודש קוידינוב: שמחות בית השואבה כל ערב בסוכה ברחבת הישיבה רחוב מהרש"ל 22 בשעה 9:15. הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בהיכל הישיבה בשעה 9:30 בערב.

בחצר הקודש קוסוב ויז'ניץ: בבית המדרש ברחוב בעלזא ברמת בית שמש, תתקיים שמחת בית השואבה ביום שלישי בליל הושנעא רבה בשעה 10 בערב.

בחצר הקודש קופיטשניץ: בבית המדרש 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים, יתקיים הטיש לכבוד סוכות ביום ראשון ליל ד' דחול המועד ולכבוד הילולת ה'אור יהושע' ממעז'יבוז זי"ע בשילוב שמחת בית השואבה. מעמד הקפות שניות אחרי מעריב ללא מוזיקה.

בחצר הקודש קרלין סטולין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בכל ערב בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים.

בחצר הקודש קרעטשניף: בבית המדרש בקריה ברחובות, האדמו"ר יערוך כל ערב בשעה 9:00 בסוכה הגדולה את שולחנו, ובמוצאי שמחת תורה מעמד הקפות שניות עם מקהלת האחים הומינר בניצוח בעל המנגן משה דוב הומינר.

בחצר קרעטשניף ירושלים: בכל ערב שמחת השואבה בסוכה שבסמוך לבית מדרש הגדול החדש, ביום שני אושפיזין דיוסף יתקיים שמחת בית השאובה בו יחלק האדמו"ר "פרנסה ברויט" כסגולה לפרנסה, בשמחה יופיע האורגניסט יואלי הרשקוביץ והזמר אלי ווייס ומקהלת מעמד הקפות שניות בשעה 10 בערב בבית המדרש ברחוב אבינועם ילין בירושלים.

בחצר הקודש קרעטשניף סיגעט: האדמו"ר מקרעטשניף סיגעט יערוך מידי ערב את שולחנו בסוכה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף ברחוב רפפורט בי-ם. ביום שני אושפיזין דיוסף ייתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדולה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף בראשות האדמו"ר כנהוג בקרעטשניף האדמו"ר יחלק לחם כסגולה לפרנסה. נעילת החג אחרי מנחה בשמחת תורה בשעה 6:30 והקפות שניות בשעה 10:30.

בחצר הקודש קרעטשניף קרית גת: יערך הקפות שניות בשעה 8 בערב בבית המדרש בשכונת רמות דוד בקרית גת.

בחצר הקודש ראדז'ין: ביום שני אושפיזין דיוסף יערך טיש לרגל היארצייט של האדמו"ר האהל אברהם מראדז'ין זיע"א, בסוכה המרווחת ברח' חידושי הרי"ם 8 בני ברק. בשילוב שמחת בית השואבה.

בחצר הקודש ראחוב: יום-טוב סוכות: אחרי התפילה יתקיים 'קידושא רבא' לכבוד יומא דהילולא של זקינו של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זצ"ל. במוצ"ש- אושפיזין דמשה: בשעה 9:00 יתקיים הטיש המרכזי לרגל יומא דהילולא של חותנו של האדמו"ר - הרה"צ רבי ישעיה שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם וחבר בד"צ מחזיקי הדת בעלזא, ביום שלישי ליל הושענא רבא - קריאת "משנה תורה" על ידי האדמו"ר בשעה 9:30, לאחר מכן יתקיים "טיש". הקפות שניות: בביהמ"ד ראחוב ברחוב ברקאי 20 רמת גן בשעה 8:30 בשילוב "פרקי שירה וחזנות" בליוי תזמורות עם החזנים אהרן אהרוני ומאיר בלוך.

בחצר הקודש רחמסטריווקא‏: כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש ברח' גבעת משה 10 בשכונת גוש 80 בירושלים. ביום ראשון ג' דחוה"מ יערך שמחת בית השואבה המרכזית. במוצאי שמחת תורה יערך הקפות שניות עד השעות הקטנות של הלילה.

בחצר הקודש שאץ ויז'ניץ: בחיפה, שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון ליל אושפיזא דיצחק, ובמוצ"ש ליל אושפיזא דמשה רבינו בסוכה בסמוך לבית המדרש ברחוב הרצל בעיר.

בחצר הקודש שבט הלוי: ביום ראשון ג' דחוה"מ יערך כינוס תלמידים ושמחת בית השואבה המרכזית בליוי מוזיקה לקהילת 'שבט הלוי' בראשות הגרח"מ וואזנר גאב"ד זכרון מאיר בשעה 6 בערב בסוכה בסמוך לבית המדרש חכמי לובלין ברחוב דסלר בב"ב.

בחצר הקודש שומרי אמונים אשדוד: במוצ"ש אושפיזין דמשה – יום האושפיזין של האדמו"ר - בסוכת בית המדרש ברחוב בעל הנס ברובע ז' באשדוד, נעילת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

בחצר הקודש שומרי אמונים בני ברק: ביום ראשון ג' דחוה"מ יתקיים הטיש המרכזי לכבוד האושפיזין דאהרן כהנא קדישא בסוכה שע"י ביהמ"ד ומיד לאחמ"כ יהיה שמחת חג בתופים ומחולות בביהמ"ד הגדול ברחוב שפת אמת 3 בב"ב.

בחצר הקודש שומרי אמונים ירושלים: מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים.

בחצר שומרי אמונים קרית גת: טיש שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון בסוכת האדמו"ר ברחוב בית יוסף בקרית גת.

בחצר הקודש שידלובצא: יערך שמחב"ה ביום ראשון אור לי"ט תשרי בשילוב סעודת הילולא לראש השולשלת היהודי הדשו מפשיסחא בסמוכה שמאחורי הבית מדרש ברח' אהלי יוסף בשכונת גוש 80 בירושלים. במוצאי שמחת תורה יערך הקפות שניות בשעה 8:45 בערב.

בחצר הקודש תהילות ישראל: יערך מעמד הקפות שניות בשעה 12:30 בלילה בראשות הגה"צ ר' אהרן צבי רומפלר.

בחצר הקודש תולדות אברהם יצחק: בשכונת מאה שערים בירושלים, כל ערב שמחת בית השואבה עם תזמורת ומקהלה מורחבת, בשעה 9:30 בערב ובמוצאי החג המשך טיש נעילת החג בכלי שיר וזמר מזמן ר"ת עד כשעתיים לאחמ"כ. במוצאי שמחת תורה יערך מעמד הקפות שניות לאחר מעריב. הטישים בסוכה הגדולה שהוקמה ברחבה של החסידות בצומת הרחובות סלנט – חנן.

בחצר הקודש תולדות אהרן: בשכונת מאה שערים כמסורת רב השנים גם השנה תתקיים חגיגת שמחת בית השואבה הגדולה עם תזמורות מורחבת ומקהלת החסידות 'האחים סטאריק', בכל לילה בשעה 9:00 ובמוצאי יו"ט הראשון בשעה 9:45 בערב. המעמד המרכזי בליל האחרון של חוה"מ, יום שני אושפיזין דיוסף השתתפות אלפים בראשות האדמו"ר מתולדות אהרן בשירת "המלוכה והממשלה" כשלצד האדמו"ר יושבים הגאב"ד ורבנים ואישי ציבור, כמו"כ לאחמ"כ יערוך האדמו"ר טיש מיוחד שבה הוא מחלק פרנסה ברויט לחם כסגולה לפרנסה.‬‏ מעמד ההקפות שניות במוצאי שמחת תורה בחצות הלילה לאחר מכן נערך מעמד 'שאו שערים' עד השעות הקטנות של הלילה.

בחצר הקודש תולדות משה: שמחת בית השואבה המרכזית בראשות האדמו"ר תתקיים במוצ"ש אושפיזין דמשה רעיא מהימנא בשעה 9:30 בסוכה בחצר בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים.

בחצר הקודש תולדות צבי דספינקא: ביום ראשון ליל אושפיזא דאהרן כהנא קדישא בסוכה שע"י בית המדרש הגדול בשכונת וויליאמסבורג‏ בברוקלין ניו יורק.

תודות

תודת מערכת 'בחדרי חרדים' למפיק האירועים ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל & בינדר ו'קו הסקופים' וכן לחיים פאבין על סיועם בהבאת הנתונים מהיכלי הישיבות וחצרות הקודש.




הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מישהו יודע מתי ואיפה הרב שכטר?  (ל”ת)

    יעקב

  2. חסר  


  3. באיזה שעה זה בקרלין  


    • משעה 10 וחצי (ל”ת)


  4. תודה  (ל”ת)


  5. ברסלב ק.ג.  


  6. שמחת בית השואבה בבוקר  

    ניסן

  7. שמחת תורה  

    בשמחה

  8. תודה רבה  


  9. מתי הרב שכטר  

    ברסלב

  10. היכל יוסף קרית ספר הרב לזרוס  

    רבי

  11. תיקון  

    טאלנער

  12. שמחת בית השואבה  

    חסידות בוסטון

    • השמחה בבוסטון בראשות כ"ק מרן אדמו"ר הרה"ק שליט"א באמת פורצת גבולות 


  13. לכל המתחרים ברשימות.... תבדקו כמה יש כאן... ויסברג בהצלחה תמיד!!  (ל”ת)

    לא יעזור!!

  14. רבי חיים עוזר  

    מויש

  15. לנשים בלבד! כנסנה!  

    ציפי

    • מי זאת יפה כהן? (ל”ת)


  16. ר' מויישה וואייסבערג  

    קצת חסר

  17. יעזור אם תוכלו לסדר לפי ימים את השמחות בבקשה  (ל”ת)

    רוצה לדעת

  18. בעלזא  


  19. עזרת נשים ?  


;